Odkażacz powietrza Beghelli Sanfica ARIA 200

Odkażacze powietrza Beghelli


Z odkażaczami Beghelli poczujesz się bezpiecznie.

Dla bezpiecznego funkcjonowania osób przebywających w miejscach publicznych takich jak: biura, siłownie, szpitale, szkoły, hale przemysłowe czy też w mieszkaniach prywatnych, należy stosować okresowe odkażanie dla zwalczania wirusów oraz bakterii. Bardzo często termin “odkażanie” odnosi się tylko do czyszczenia lub dezynfekcji powierzchni, natomiast w przypadku urządzeń Beghelli procedura ta jest wieloetapowa i bardziej zaawansowana. By zapobiec zanieczyszczeniu powietrza a przy tym nie zakłócić niczyjej pracy, Beghelli stworzyło technologię, która walczy z drobnoustrojami wykorzystając przy tym z promienie ultrafiloletowe. Zainspirowane przez naturę, urządzenie uvOxy® z systemem odkażającym powietrze, opiera się na wolnym zwalczaniu komórek wewnętrznie naświetlanych przez źródło promieniowania UV-C, cały proces jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Światło – to jedyny niezbędny element, a Beghelli z pasją zajmuje się nim od wielu lat, dla bezpieczeństwa i wygody ludzi!!

Technologia uvOxy® jest rozwiązaniem dedykowanym zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego

Linia urządzeń uvOxy® została zaprojektowana do odkażania powietrza w zamkniętej komorze nasyconej promieniami UV-C. Technologia Przepływu
Komórek uvOxy®, która pochłania zanieczyszczone powietrze i oddaje czyste, jest zainstalowana we wszystkich odkażaczach powietrza Beghelli.

Skuteczność w walce z wirusami i bakteriami do *99,9%!

Promieniowanie UV-C emitowane jest tylko wewnątrz komory. System wentylacji pobiera powietrze zanieczyszczone aerozolami i wystawia je na kontakt z odkażającym światłem. Mikroorganizmy zawarte w aerozolach, są w momencie wejścia do komory od razu neutralizowane dzięki działaniu promieni UV-C.

Uzyskano dzięki temu maksymalną zdolność likwidacji drobronustrojów. Skuteczność uvOxy® została pomyślnie przetestowana na wielu rodzajach bakterii.

Kontrolowana i bezpieczna emisja promieniowania UV-C

System UvOxy® został zaprojektowany, aby nie oddziaływać szkodliwie na użytkownika. Naturalne promieniowanie UV w większych dawkach jest oczywiście szkodliwe dla człowieka. Współcześnie ta część pasma światła jest wykorzystywana w celach rekreacyjnych i zdrowotnych. Urządzenia działające w oparciu o promieniowanie UV generują fale o długości poniżej 254 nm  i emitują ozon. Aby uniknąć szkodliwego oddziaływania na człowieka są wyposażone w prowizoryczne osłony lub używa się ich w miejscach o ograniczonym dostępie ludzi. System opracowany przez firmę Beghelli zaprojektowano tak, aby jego działanie było całkowicie bezpieczne dla człowieka, co pozwala na pracę urządzeń w obecności ludzi.

Najważniejsze cechy odkażaczy Beghelli

Bezpieczeństwo

  • Wolne od ozonu,
  • Zamknięta komora, aby uniknąć kontaktu człowieka z promieniami UV-C,
  •  Zgodny z normami bezpieczeństwa elektrycznego i zarządzania źródłami UV-C, w tym konserwacji,
  • Testowany zgodnie z ISO15714, zgodny z IEC 60335-2-65 (Oczyszczacz powietrza).

 Skuteczność

  • Emisja UV-C skalibrowana na poziomie 254 nm,
  • Natychmiastowe odkażanie powietrza dzięki wewnętrznemu systemowi lustrzanej refleksji stworzonemu z aluminium Mirror Silver,
  • System kontroli temperatury, dzięki wbudowanemu mikrokontrolerowi dostosowującego się do każdych warunków środowiskowych.

Zasięg, korzyści i testy laboratoryjne

ZASIĘG URZĄDZEŃ ODKAŻAJĄCYCH

Urządzenia odkażające Beghelli przeznaczone są specjalnie do pracy w obecności ludzi. Minimalistyczny i nowoczesny design, dokładność wykonania, opatentowana technologia odkażania pomieszczeń umożliwia ich użytkowanie w sektorze publicznym, handlu, usługach i w prywatnych domach. Nie emitują szkodliwego promieniowania ani ozonu. Linia Sanifica Aria została zaprojektowana, aby zwalczać wirusy i bakterie w  takich miejscachjak: szpitale, hotele, szkoły, restauracje, biura, sklepy, bary, a także mieszkania.


Produkty testowane zgodnie z normą ISO15714

Produkty Beghelli bazujące na bezpiecznym promieniowaniu UVC są w stanie zwalczyć *99,9% mikroorganizmów. Laboratorium Tecnal zbadało działanie tego rozwiązania na bakterie takie jak: Serratia marcescens, Bacillus subtilis, Cladosporium sphaerospermum. Stwierdzona skuteczność w walce z nimi to ponad *99,9%.

Zgodność ze standardami IEC 60335-2-65

W urządzeniach odkażających powietrze zastosowano wentylator osiowy z regulowaną prędkością obrotów. Powietrze zasysane jest do zamkniętej komory, w któej poddawane jest działaniu promieni UV-C. Wykorzystuje się tu kartridże z unikalną technologią odkażania UvOxy®, których żywotnośc wynosi 12 miesięcy.

Urządzenie odkażające powietrze. Filtracja urządzenia korzysta z systemu wentylatora osiowego, który dostosowuje swoja prędkość, wciagając powietrze do zamkniętej komory, emitującej w środku promienie UV-C. Kartridż z technologią UvOxy® zainstalowany jest w środku urządzenia, jego żywotność to 12 miesięcy. Wymiana kartridżu jest szybka i intuicyjna. Gwarantuje utrzymanie właściwości dezynfekujących urządzenia w miarę upływu czasu.

SanificaAria 200 może być kontrolowana przez zintegrowany przycisk lub Bluetooth. Urządzenie może być również sterowane z pozycji aplikacji APP Dom-e Beghelli, dedykowanej do zdalnego monitorowania urządzeń.

Zastosowanie

Sektor użyteczności publicznej, szpitale, hotele, szkoły, biura, restauracje, sklepy, bary, domy i mieszkania prywatne itd.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz czuć się bezpiecznie.

Model odkażacza Cena jednostkowa netto
Odkażacz powietrza Sanifica Aria 30 909,00 zł
Odkażacz powietrza Sanifica Aria 200 / Odkażacz powietrza Sanifica Aria 200 Connect 2266,18 zł/ 2266,18 zł
Kartridże
Kartridż UV-OXI 30 do odkażacza powietrza Sanifica Aria 30 169,00 zł
Kartridż UV-OXI 200 do odkażacza powietrza Sanifica Aria 200 275,85 zł

 

 

Nie wiesz, który model odkażacza będzie optymalny dla Twoich potrzeb?
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz: tel. (61) 81118059, email: biuro@hant.pl


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl