Kasy samoobsługowe Bizerba.

Kasy samoobsługowe - co to jest?

Kasy samoobsługowe to zestawy sprzętu zintegrowane z działającym w sklepie oprogramowaniem, które umowżliwiają rejestrację sprzedaży samodzielnie przez kupującego. Samoobsługowe stanowiska kasowe coraz częściej pojawiają się w placówkach handlowych. Możemy korzystać w nich w sklepach budowlanych, spożywczych, marketach, drogeriach oraz innych miejscach. Jest to rozwiązanie nie tylko dla lokalu o dużej powierzchni. Kasy samoobsługowe są odpowiedzią na potrzebę szybkiej obsługi klienta i na trudną sytuację kadrową w branży handlowej.

Zwiększanie satysfakcji klientów

Kasa samoobsługowa usprawnia ruch klientów w danym punkcie handlowym, a co za tym idzie pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Z urządzeń samoobsługowych można korzystać bez pomocy personelu. Zaletami tego rozwiązania są:

  • optymalizacja pracy zespołu sprzedażowego,
  • możliwość obsługi większej ilości klientów w krótszym czasie,
  • skrócenie kolejek,
  • łatwiejsze zachowanie bezpieczeństwa w pomieszczeniu,
  • obniżenie kosztów handlowych,
  • możliwość przyjmowania płatności bezgotówkowych,
  • optymalizacja wykorzystania powierzchni sklepu

 

Kasy samoobsługowe - dla kogo ?

Kasy samoobsługowe sprawdzają się w różnych branżach i pomieszczeniach, nawet w sklepach o niewielkiej powierzchni. Pozwalają one na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni sklepowej, a także upłynnienie ruchu. Klienci mogą zapłacić za produkty, unikając kolejek do tradycyjnych kas. Moderacja kasjera nie jest konieczna przy wykonywaniu każdej transakcji.

Kasa samoobsługowa - jak dobrać jej składniki i parametry?

Założeniem instalacji kasy samoobsługowej jest usprawnienie obsługi kupujących. Wielkość, składniki, parametry muszą być dopasowane do organizacji sprzedaży w danej placówce, wielkości pomieszczenia, rodzajów dokumentów potwierdzających sprzedaż, akceptowanych sposobów płatności, sprzedawanego asortymentu i wielu innych elementów. W tej chwili na rynku dostępne są kasy samoobsługowe różnych producentów o różnych parametrach. Funkcje konkretnych urządzeń można również modyfikować i personalizować. Stanowiska samoobsługowe mogą być wyposażone np. w: ręczny skaner kodów kreskowych, wagę modułową lub inne urządzenia potrzebne do obsługi klienta.

Firma Bizerba, jako jeden z wiodących producentów wyposażenia placówek handlowych, dostarcza rozwiąznia wykorzystujące zarówno najnowsze generacje sprzętu, przemyślane oprogramowanie wykorzystujące możliwości sztucznej inteligencji i tzw. nauczania maszynowego, jak i sprawne zaplecze wdrożeniowo- serwisowe.

Kasy samoobsługowe Bizerba

Typ

Cena jednostkowa netto

Bizerba SuperSmart tel.

 


Chcesz usprawnić działanie swojej firmy, zwiększyć zadowolenie klientów lub gości i zoptymalizować pracę obsługi? Skontaktuj się z nami. Znajdziemy rozwiązanie samoobsługowe, który spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać kasę samoobsługową dopasowaną do wymagań i potrzeb Twojej firmy.


Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie fiskalne wybrać do Twojego sklepu, skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8122954, 61 8118059

« Kasy fiskalne w ofercie Hant


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl