Akcesoria do drukarek etykiet.

 

UWAGA: Najważniejsze zasady doboru drukarek etykiet do placówek handlowych można znaleźć na stronie: Drukarki etykiet- PORADY.

 

Nawijaki etykiet.

Zastosowanie etykiet z kodem kreskowym jest dziś coraz powszechniejsze. Etykiety są widoczne w sklepach, magazynach, transporcie i spedycji. Wydruk większej ilości etykiet na drukarce wiąże się z koniecznością nawinięcia ich na rolki po wykonaniu nadruku. Ręczne nawijanie stwarza problemy techniczne, zadanie nawijania etykiet w formę rolek znakomicie ułatwiają nawijaki. Wybór urządzenia jest zdeterminowany głównie wielkością etykiety. Lista  najpopularniejszych nawijaków etykiet firmy GODEX została zamieszczona poniżej.

 

 

Typ nawijaka Cena jednostkowa netto
Nawijak etykiet GODEX T 10 tel.
Nawijak etykiet GODEX T 20 tel.

 

 

 

Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Ceny podane w walucie obcej są rozliczane po kursie PIENIĄDZE-SPRZEDAŻ wg tabeli banku PKO BP z dnia wystawienia faktury.

 

Rozwijaki etykiet/ Odwijaki etykiet

Zastosowanie etykiet z kodem kreskowym jest dziś coraz powszechniejsze. Etykiety są widoczne w sklepach, magazynach, transporcie i spedycji. Wydruk większej ilości etykiet na drukarce wiąże się z koniecznością odwinięcia jej z rolki w trakcie wydruku. W przypadku, gdy etykiety są nawinięte na tuleję o większej średnicy, co nie pozwala na założenie jej do zasobnika drukarki (np. drukarki biurowej) idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie rozwijaka. Jeśli ze względu na wagę rolki konieczne jest regulowanie naprężenia taśmy z etykietami rolę rozwijaka może wypełnić opisany powyżej nawijak.

 

 

Typ odwijaka/ rozwijaka Cena jednostkowa netto
Rozwijak/ odwijak etykiet - stojak tel.

 

Aplikatory etykiet.

Zastosowanie etykiet z kodem kreskowym jest dziś coraz powszechniejsze. Etykiety są widoczne w sklepach, magazynach, transporcie i spedycji. Ręczne odklejanie etykiet z zadrukowanej rolki i naklejanie ich na towarach lub ich opakowaniach może być dośc kłopotliwe i mało ergonomiczne. Dla ułatwienia wykonywania tych czynności opacowano konstrukcję dyspenserów etykiet, inaczej zwanych aplikatorami.Wybór urządzenia jest zdeterminowany głównie wielkością etykiety. Lista  najpopularniejszych nawijaków etykiet firmy TOWA została zamieszczona poniżej.

 

 

Typ aplikatora Cena jednostkowa netto
Aplikator etykiet TOWA APN 65/30 tel.
Aplikator etykiet TOWA APN 65/60 tel.
Aplikator etykiet TOWA APN 65/100 tel.

 

Klawiatury zewnętrzne sterujące drukarką.

Zastosowanie etykiet z kodem kreskowym jest dziś coraz powszechniejsze. Etykiety są widoczne w sklepach, magazynach, transporcie i spedycji. Projektowanie kształtów i treśći zadruku etykiet odbywa się najczęściej przy wykorzystaniu oprogramowania dedykowanego dla danego modelu drukarki. Niektóre typy drukarek są dostosowane do współpracy z zewnętrzną klawiaturą, pozwalająca na sterowanie wydrukiem bez podlączania drukarki do komputera. Pozwala to na realizację podstawowych funkcji wydruku. Przykładem takiej zewnętrznej klawiatury jest urządzenie firmy SATO.

 

 

Typ klawiatury Cena jednostkowa netto
Klawiatura SATO tel.

 

 

 

Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Ceny podane w walucie obcej są rozliczane po kursie PIENIĄDZE-SPRZEDAŻ wg tabeli banku PKO BP z dnia wystawienia faktury.

 

Nie wiesz jaki model aplikatora lub  nawijaka etykiet  będzie optymalny dla Twojej placówki? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058; +48 61 8118059

Jeśli nie wiesz, jaką drukarkę etykiet wybrać do Twojego sklepu, skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

 

Informacje na temat materiałów eksploatacyjnych używanych w poszczególnych modelach drukarek dostępne są w katalogu Materiały eksploatacyjne.

 

« Drukarki etykiet w ofercie Hant


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl