Tablety medyczne Newland

Tablety medyczne ze względu na wymogi przepisów związane z cyfryzacją służby zdrowia coraz częsciej znajdują zastosowanie w placówkach służby zdrowia. Podstawowe cele, jakie są realizowane dzięki nowoczesnej technologii to: usprawnienie działania pracowników jednostek opieki zdrowotnej (przychodni i szpitali), zwiększanie bezpieczeństwa i poprawa komfortu pacjentów.
Stosowane w polskich placówkach medycznych tablety medyczne to urządzenia  wyposażone w skaner kodów kreskowych, co umożliwia błyskawiczne zeskanowanie kodu, znajdującego się np. na opasce identyfikacyjnej pacjenta, co umożliwia szybkie uzyskanie informacji na temat procesu leczenia, a więc np.: jakie dawki leków i jakie badania zlecono. Dzięki temu, w bardzo krótkim czasie, można uzysykać dostęp do danych pacjenta zapisanych w systemie informatycznym, skrócić czas przepisywania leków, ale też ograniczyć koszty związane z wydrukami papierowymi. Tablety medyczne doskonale nadają się do zastosowania zarówno podczas bezpośreniej opieki nad pacjentami przebywającymi w placówce opieki zdrowotnej (oddziały intensywanej terapii, sale operacyjne) jak i poza nią (teleopieka).

 

Typ tabletu Cena jednostkowa netto
Terminal mobilny medyczny Newland SD 55 Lynx MD telefon
Tablet medyczny  Newland SD 100 MD Orion Plus telefon

Tablety medyczne firmy Newland mogą być naprawione przez dział serwisu firmy HANT. Procedury obsługi serwisowej zostały opisane w osobnym katalogu.

 

Nie wiesz jaki model tabletu medycznego będzie optymalny dla Twojej placówki medycznej? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, + 48 61 8118059

 

« Tablety medyczne w ofercie HANT


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl