Witamy w HANT!


MISJĄ firmy HANT jest pomoc w optymalnym doborze, dostawie i instalacji oraz serwis urządzeń technicznych służących do wspomagania procesu sprzedaży każdego typu placówki handlowej.

Firma HANT działa na rynku urządzeń fiskalnych od 1994 roku. Doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej działalności pozwala specjalistom zatrudnionym w firmie odpowiedzieć na każde pytanie zarówno w kwestiach technicznych - dobór parametrów, oprogramowania, sposobu instalacji, jak też w zakresie formalno-prawnym- terminy fiskalizacji, interpretacja przepisów, prawa i obowiązki Użytkownika kasy, wymagania Urzędów Skarbowych.

HANT jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży, instalacji i obsłudze serwisowej urządzeń używanych w nowoczesnych placówkach handlowych i usługowych. Należą do nich: kasy i drukarki fiskalne, urządzenia związane z automatyczną identyfikacją (czytniki kodów kreskowych 1D i 2D, kolektory danych, drukarki etykiet), wagi, klawiatury programowalne, monitory i terminale z panelem dotykowym, czytniki kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych, czytniki dowodów osobistych/ paszportów. Oferta firmy obejmuje produkty wiodących, światowych producentów i  należy do najbardziej rozbudowanych w Polsce.

Obszar działania firmy HANT pokrywa się w zasadzie z Polski. Atutem firmy sa placówki handlowe i serwisowe rozmieszczone na całym obszarze aktywności HANT. Zapewnia to łatwy, szybki i tani dostęp Klienta do informacji handlowej i technicznej ze strony służb handlowych, a także szybką i kompetentną pomoc ze strony serwisu. Dzięki takiej organizacji wpółpracy jest możliwe zapewnienie ciągłości pracy placówek Klientów, z czego korzystają polskie i międzynarodowe sieci handlowe i instytucje w takich branżach jak: handel, usługi, bankowość, administracja, sądownictwo, linie lotnicze/ lotniska, medycyna i in.

Do wszystkich dostarczanych przez siebie urządzeń HANT zapewnia materiały eksploatacyjne.

HANT działa w ramach grupy firm, z których każda specjalizuje sie w dostawie sprzętu i oprogramowania uzupełniającego w stosunku do oferty HANT. Efektem takiego podejścia jest możliwość zapewnienia dostaw i obsługi serwisowej Klienta w zakresie wyposażenia placówek handlowych wszelkich typów. Klient ma możliwość kontaktu ze specjalistami z zakresu danego produktu przy minimalnych nakładach.

Lista referencyjna
Laureat Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl