Tablety medyczne Motion Computing

Tablety medyczne ze względu na wymogi przepisów związane z cyfryzacją służby zdrowia coraz częsciej znajdują zastosowanie w placówkach służby zdrowia. Podstawowe cele, jakie są realizowane dzięki nowoczesnej technologii to: usprawnienie działania pracowników jednostek opieki zdrowotnej (przychodni i szpitali), zwiększanie bezpieczeństwa i poprawa komfortu pacjentów.
Stosowane w polskich placówkach medycznych tablety medyczne to urządzenia  wyposażone w skaner kodów kreskowych, co umożliwia błyskawiczne zeskanowanie kodu, znajdującego się np. na opasce identyfikacyjnej pacjenta, co umożliwia szybkie uzyskanie informacji na temat procesu leczenia, a więc np.: jakie dawki leków i jakie badania zlecono. Dzięki temu, w bardzo krótkim czasie, można uzysykać dostęp do danych pacjenta zapisanych w systemie informatycznym, skrócić czas przepisywania leków, ale też ograniczyć koszty związane z wydrukami papierowymi. Tablety medyczne doskonale nadają się do zastosowania zarówno podczas bezpośreniej opieki nad pacjentami przebywającymi w placówce opieki zdrowotnej (oddziały intensywanej terapii, sale operacyjne) jak i poza nią (teleopieka).

 

Typ tabletu Cena jednostkowa netto
Tablet Motion C5 telefon

Tablety medyczne firmy Motion Computing mogą być naprawione przez dział serwisu firmy HANT. Procedury obsługi serwisowej zostały opisane w osobnym katalogu.

Nie wiesz jaki model tabletu medycznego będzie optymalny dla Twojej placówki medycznej? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, + 48 61 8118059

 

« Tablety medyczne w ofercie HANT


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl