Legitymacje szkolne

 

Dyrektorze, czy Twoja szkoła przygotowała się na zmianę wzoru legitymacji szkolnych? 
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 czerwca 2023 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków od 12 lipca 2024r. obowiązuje nowy wzór legitymacji szkolnych i przedszkolnych w postaci kart plastikowych.

Blankiety szkolneLegitymacja przedszkolna

Jako jedna z nielicznych firm otrzymaliśmy od Ministra Edukacji Narodowej możliwość dostarczania blankietów i hologramów do placówek oświatowych. Upoważnienie wydane przez MEN poniżej. 

Blankiety szkolne

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Blankiety do legitymacji szkolnej bez zadruku: do zadruku blankietu potrzebują Państwo drukarkę kart z taśmą barwiącą oraz oprogramowaniem;

  • Blankiety do legitymacji szkolnej z usługą zadruku: na podstawie przesłanej przez Państwa bazy uczniów dostarczamy zadrukowane legitymacje do placówek oświaty.

  • Blankiety do legitymacji przedszkolnej bez zadruku: do zadruku blankietu potrzebują Państwo drukarkę kart z taśmą barwiącą oraz oprogramowaniem;

  • Blankiety do legitymacji przedszkolnej z usługą zadruku: na podstawie przesłanej przez Państwa bazy uczniów dostarczamy zadrukowane legitymacje do placówek oświaty.

  • Blankiety do legitymacji studenckej bez zadruku: do zadruku blankietu potrzebują Państwo drukarkę kart z taśmą barwiącą oraz oprogramowaniem;

  • Blankiety do legitymacji przedszkolnej z usługą zadruku: na podstawie przesłanej przez Państwa bazy uczniów dostarczamy zadrukowane legitymacje do placówek oświaty.

Dostarczane przez nas blankiety są wyposażpne w hologram, a całość jest przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058, 61 8118059

 

« Drukarki kart w ofercie HANT


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl