Czytniki RFID Urovo.

Długo oczekiwany potencjał spójnej i niezawodnej identyfikacji radiowej jest w zasięgu ręki. Solidne zyski bez zbędnego trudu.

Wykorzystaj kilkadziesiąt lat doświadczenia firmy Urovo, myślenia projektowego i rozwoju oprogramowania, aby osiągnąć maksymalną wydajność RFID RAIN, jednocześnie minimalizując niedogodności związane z wykorzystywaniem rozwiązań od wielu dostawców. W przeciwieństwie do innych graczy Urovo oferuje najszerszą w branży gamę sprawdzonych w praktyce rozwiązań RFID, zapewniających niezrównaną dokładność i interoperacyjność. Połącz to wszystko i stwórz platformę, która usprawni działanie każdego systemu, urządzenia, znacznika i pracownika.

Teraz Ty dowodzisz, ale nie jesteś sam. Dzięki wsparciu i partnerom, którzy będą Cię prowadzić, droga do sukcesu jest prosta.

Zastosowanie technologii RFID (Radio-Frequency Identification) pomaga zoptymalizować i przyspieszyć procesy biznesowe. RFID polega ona na identyfikacji obiektów opartej na falach radiowych. Odczytywane informacje pochodzą ze specjalnych chipów określanych także jako tagi RFID. Tagi w zależności od zastosowań mogą występować w różnych formach od postaci klasycznej etykiety z kodem kreskowym, poprzez opaski na rękę, zawieszki, pastylki, po tagi zabudowane w prostopadłościany o większych wymiarach.

Zamiana z kodu kreskowego na znacznik RFID

Technologia RFID powstała jako uzupełnienie technologii kodów kreskowych w obszarach, gdzie zastosowanie klasycznego kodu kreskowego jest niemożliwe. W części zastosowań produkcyjnych i logistycznych zastąpiła klasyczny kod kreskowy. Prędkość odczytu, automatyzacja oraz dokładność transmisji danych stała się głównym czynnikiem tych zmian.

Technologia RFID – sprawne odczytywanie kodów

Przedmioty lub towary na hali produkcyjnej, magazynie, są rejestrowane i kontrolowane przez czytniki stacjonarne bramek RFID lub mobilne terminale wyposażone w moduły skanujące kody RFID. Porównując kody kreskowe i RFID można stwierdzić:

Podczas odczytywania kodów kreskowych jeden impuls skanera odczytuje jeden kod, który musi znaleźć się w „optycznym polu widzenia” modułu skanującego. Doświadczony operator przy sprzyjających warunkach jest w stanie odczytywać do 3 – 4 kodów w czasie 1 s.

W technologii RFID skaner lub inne urządzenie może w tym samym czasie odczytać do kilkuset kodów. Ich elementy skanujące nie są oparte na optyce, są to bowiem nadajniki i odbiorniki fal radiowych rejestrujące odbicie wyemitowanego impulsu radiowego.

Zasięg odczytu może wynosić nawet kilkaset metrów przy zastosowaniu aktywnych tagów RFID, wyposażonych we własne zasilanie.

Istnieje również inny sposób rejestracji – bramki RFID. Wyposażone są one w stacjonarne czytniki, obok których przemieszczają się skanowane przedmioty.

Lokalizacja przedmiotów

Technologia RFID umożliwia także lokalizację przedmiotów/towarów znajdujących się w dużych halach czy na placach z dokładnością 0,01 – 1 m również, gdy są w ruchu wraz z możliwością włączenia alarmu informującego o przekroczeniu granicy kontrolowanej strefy.

 

Czytniki ręczne (przenośne):

Typ czytnika

Cena jednostkowa netto

Kolektor danych z czytnikiem RFID Urovo DT50D telefon
Kolektor danych z czytnikiem RFID Urovo DT50P telefon

 

 

Nie wiesz jaki model czytnika RFID byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem:

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059

W naszej ofercie posiadamy również inne czytniki RFID:  « Czytniki RFID w ofercie Hant

 


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl