HANT- obudowy kamer

Monitoring

Z myślą o placówkach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych wprowadziliśmy do swej oferty urządzenia monitorujące. W zależności od modelu można je wykorzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. System składający się z kilku kamer i rejestratora możemy podłączyć do internetu, dzięki czemu mamy podgląd obrazu z kamer z każdego miejsca na świecie.

Przykładowe rozwiązanie:. Osoba mieszkająca w punkcie X ma dzięki połączeniom internetowym bezpośredni dostęp do kamer zlokalizowanych w miejscu Y. W przypadku kamer z obrotnicami, można zdalnie sterować nimi: obrót, zoom, wybór kamery, z której ma być widoczny obraz oraz ustawienie widoku np. z 4 kamer jednocześnie.

           

Podział kamer:

- kuliste

- standardowe

- z obiektywem lub bez

- czarno-białe, kolorowe, z oświetleniem podczerwonym

- połączenie przewodowe lub bezprzewodowe

Oprócz kamer w ofercie posiadamy również rejestratory obrazu monitory, zasilacze, uchwyty i wszelkie elementy połączeniowe.

W celu przygotowania dla Państwa oferty prosimy o wysłanie projektu budynku lub placu, na którym ma być zainstalowany system. Proponowana ilość kamer oraz ich rozmieszczenie. W celu przygotowania kompleksowej oferty wymagana jest wizyta serwisanta u klienta.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: komputery@hant.pl


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl