Zestawy komputerowe dla wymagających.


Zestaw komputerowy do biura

Komputer, jako niezbędne narzędzie pracy i nauki, źródło informacji i rozrywki powinien być dostosowany do precyzyjnie określonych potrzeb Użytkownika.
Potocznie rozumiane zestawy komputerowe najczęściej składają się z: jednostki centralnej, monitora i peryferiów wskazujących (myszka i klawiatura), ale też mogą być znacznie bardziej rozbudowane.

Nowe zestawy komputerowe

HANT dostarcza nowe komputery takich producentów jak: DELL, HP, Leonovo, NTT, OPTIMUS i in. wg parametrów lub niezbędnych funkcjonalności określonych przez przyszłego Użytkownika. Możliwa jest także budowa zestawów komputerowych o nietypowych konfiguracjach.

Wszystkie urządzenia i podzespoły wykorzystane w oferowanych przez HANT zestawach komputerowych są najwyższej jakości, pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji i objęte są gwarancją producentów.

Jeśli chcesz wybrać zestaw komputerowy precyzyjnie dobrany do Twoich potrzeb skorzystaj z porad specjalistów i  zapytaj o cenę i dostępność

Poleasingowe zestawy komputerowe

Komputery poleasingowe, które są dostępne na polskim rynku, najczęściej były krótko użytkowane przez firmy i często mają bardzo dobre parametry. Ich ceny są zdecydowanie niższe od cen nowych zestawów komputerowych. HANT oferuje zestawy komputerowe wiodących producentów, do których należą: DELL, HP, Leonovo, OPTIMUS i in.

Wartość komputerów poleasingowych, oprócz parametrów, jest zależna także od ich stanu technicznego danego egzemplarza. Stan ten jest określany wg klasyfikacji opisanej poniżej.

Klasa A+

Komputery klasy A+ to najwyższej jakości sprzęt w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, które można znaleźć w naszej ofercie. Większość z nich to urządzenia, których używali pracownicy dużych firm do zadań służbowych. Każdy oferowany przez nas komputer poleasingowy klasy A+ był dokładnie sprawdzony i starannie wyselekcjonowany przez nasz zespół. Szukasz laptopa z górnej półki w dobrej cenie? Nasze laptopy klasy A+ to dobry trop!

Klasa A

Komputery poleasingowe klasy A to sprzęt dla wymagających. W tej kategorii znajdziesz sprawdzone urządzenia w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, odznaczające się wydajnością wystarczająca do codziennej pracy zarówno w domu, jak i w środowisku firmowym. Klasa A to wysoka półka. W tej kategorii znajdziesz komputery najbardziej cenionych producentów, takich jak Dell czy Lenovo. Polecamy!

Klasa A-

Komputery poleasingowe klasy A- to sprzęt z wysokiej półki. Oferujemy wyłącznie przetestowane urządzenia w świetnym stanie technicznym. Dbamy o to, by każde urządzenie w naszej ofercie było bez zarzutu także pod względem wizualnym, dlatego włączamy do oferty wyłącznie starannie wybrane, pochodzące ze sprawdzonych źródeł komputery poleasingowe. Klasa A- to sprzęt klasy biznesowej z minimalnymi śladami wcześniejszej eksploatacji. Stawiamy na urządzenia producentów cieszących się największym zaufaniem, takich jak Dell, HP czy Lenovo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Jeśli chcesz wybrać poleasingowy zestaw komputerowy dostosowany do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze specjalistami i  zapytaj o cenę i dostępność

 

Nie wiesz jaki zestaw komputerowy wybrać do domu, szkoły, biura?

Potrzebujesz porady?

Napisz: komputery@hant.pl lub zadzwoń: 61 8118059.


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl