Wyposażenie stanowiska sprzedaży

7. Stanowiska sprzedaży z drukarkami fiskalnymi i klawiaturami programowalnymi

Drukarka fiskalna nie ma zaprogramowanej bazy towarowej, nazwy towarów są wysyłane na bieżąco przy sprzedaży z komputera do drukarki. Na bieżąco są też aktualizowane stany magazynowe. Jest to idealne rozwiązanie dla hurtowni sprzedających również detalistom jak i do placówek handlowych z dużym asortymentem, gdzie sprzedaż za pomocą kasy byłaby zbyt trudna. Zdecydowanie łatwiej wyszukać towar po nazwie w komputerze niż w pamięci kasy. Stanowiska sprzedaży z drukarką fiskalną zwykle wyposażone są w czytnik kodów kreskowych, który zdecydowanie przyspiesza sprzedaż. Często też niezbędny jest drugi komputer na zapleczu, na którym są przyjmowane dostawy towarów. Stanowiska sprzedaży składające się komputera, oprogramowania i drukarki fiskalnej warto wyposażyć w klawiaturę programowalną. Urządzenie to znacznie przyspiesza obsługę programu, a co za tym idzie obsługę Klienta. Do konkretnych przycisków można przypisać najpopularniejsze funkcje, np. nowy paragon, nowa faktura, zmiana ceny, zmiana ilości, wylogowanie kasjera, wydruk, itd... Zawsze przed dokonaniem wyboru drukarki fiskalnej i programu należy skorzystać z porady naszych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią konfigurację na miarę potrzeb.

 

Nie wiesz jak dobrać sprzęt dla swojego sklepu? Skorzystaj z informacji zawartych w katalogu:  Porady

Nie wiesz jaką klawiaturę programowalną wybrać? Skorzystaj z porad zawartych na stronie: Zasady doboru klawiatur programowalnych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji odnośnie parametrów najpopularniejszych drukarek fiskalnych? Odwiedź stronę: Drukarki fiskalne POSNET.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: komputery@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058, 61 8118059


« Stanowiska sprzedaży dla placówek handlowych


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl