Drukarka etykiet TSC MB340

Zapytaj o cenę i dostępność

Drukarka etykiet TSC MB340

 

Najbardziej wszechstronna kompaktowa niskonakładowa przemysłowa drukarka etykiet TSC
Seria MB340 przemysłowych termicznych drukarek etykiet TSC to nowy lider pod względem wartości w dziedzinie niskonakładowych nadruków etykiet przemysłowych o szerokości 4”. Konstrukcja serii MB340 jest dopasowana do większych modeli drukarek przemysłowych TSC, w tym serii MH240 i MX240P. Drukarka MB340 zajmuje mało miejsca, jest wyposażona w łatwy do zrozumienia interfejs operatora i pełen zestaw opcji dopasowanych do niemal każdego zastosowania drukowania.  

Jej kompaktowa konstrukcja, cicha praca i szybki przepływ etykiet jest taki sam w domu, w biurze lub w środowisku produkcyjnym. Konstrukcja drukarki wykonana w pełni z metalu i mechanizm drukujący z odlewu aluminiowego są na tyle trwałe, że mogą wytrzymać najtrudniejsze warunki środowiskowe oraz zapewniają wiele lat bezproblemowej eksploatacji.

Wersja z inteligentnym wyświetlaczem kolorowym
Nowa drukarka MB340T jest dostarczana z łatwym w obsłudze 3,5" ekranem dotykowym LCD o wysokim kontraście z 6 przyciskami. Wystarczy jedno dotknięcie, aby wykonać typowe zadania, na przykład kalibrację etykiet. Menu można dostosowywać umieszczając najczęściej wykonywane zadania na frontowym ekranie, umożliwiając szybszą, mniej skomplikowaną obsługę.

Udoskonalona jakość nadruku
Seria MB340 to najlepsza jakość nadruku, jaką kiedykolwiek oferowała firma TSC w drukarkach dzięki szybszym procesorom i zaktualizowanemu firmware. Nazwaliśmy naszą udoskonaloną jakość nadruku „Inteligentną kontrolą termiczną", która monitoruje i precyzyjnie oblicza czas, przez jaki każdy piksel musi być nagrzewany, aby za każdym razem uzyskać dokładne, wyraźne i czyste etykiety, bez względu na to, czy drukowane są pojedyncze etykiety czy też partie liczące tysiące sztuk.

Dostępne w rozdzielczości 300 dpi do szerokiego zakresu zastosowań
Seria MB340 może drukować różnorodne etykiety, poczynając od etykiet związanych z bezpieczeństwem pacjentów w opiece zdrowotnej, poprzez oznaczanie elektroniki i biżuterii aż do etykiet wysyłkowych i dystrybucyjnych, jest więc idealnym rozwiązaniem do nadruków przemysłowych.

Komunikacja odpowiadająca twoim potrzebom
Podłączenie do dowolnego hosta za pośrednictwem różnorodnych interfejsów, w tym poprzez Ethernet, USB, hosta USB, seryjny RS232 lub opcjonalny moduł bezprzewodowy 802.11 a/b/g/n, Ethernet lub Bluetooth. Ponadto opcjonalnie dostępny jest interfejs wejście/wyjście ogólnego zastosowania (GPIO) pozwalający na połączenie z różnymi urządzeniami przemysłowymi i do nanoszenia etykiet.  

Opcjonalnie dostępne odrywanie etykiet, czujnik podawania i wewnętrzna przewijarka  
Seria MB340 może być wyposażona w opcjonalną funkcję odrywania, podawania i wewnętrznego przewijanie, która odrywa etykietę w chwili, gdy wychodzi z drukarki i czeka na użytkownika, aby zabrał etykietę zanim drukarka wydrukuje kolejną etykietę. Odpad podkładu jest wygodnie nawijany wewnątrz drukarki na wewnętrznej przewijarce. Do innych opcji należą obcinarki, funkcja odrywania i podawania, GPIO oraz bezprzewodowe moduły komunikacji 802.11 a/b/g/n i Bluetooth.

Potężny język programowania drukarek TSPL-EZD
Seria MB340 jest wyposażona w firmware TSPL-EZD, łatwe do ustawienia i obsługi. Seria TSPL-EZD oferuje w pełni kompatybilny zestaw standardowych emulacji przemysłowych, w tym tryb wierszowania i języki Datamax®, Eltron® i Zebra® oraz pracuje w wielu środowiskach informatycznych, w tym Oracle, Unix, AS/400, Windows, Stand Alone, i wielu innych.

Wbudowane oprogramowanie konfigurujące DiagTool umożliwia błyskawiczne zastąpienie aktualnie używanych drukarek nowoczesną wytrzymałą drukarką z serii MB340. Do pozostałych parametrów TSPL-EZ zalicza się menadżera plików i język programowania wspierający niezależne i pracujące w czasie przestojów rozwiązania programistyczne pozwalające drukować etykiety bez połączenia z komputerem hostem lub opcjonalne dalsze drukowanie etykiet w czasie awarii sieci.

ZASTOSOWANIA

 • Produkcja
  • Prace w toku
  • Oznaczanie wyrobu
  • Oznaczanie zgodności
  • Nadruki przemysłowe
 • Magazynowanie i Logistyka
  • Pakowanie
  • Realizacja zamówień
  • Wysyłki/odbiór
  • Zarządzanie stanami magazynowymi
 • Sprzedaż detaliczna
  • Etykiety wyrobów
  • Biletowanie imprez

Cechy charakterystyczne:

 • małe rozmiary i wytrzymała konstrukcja,
 • elastyczny i zaawansowany mechanizm TPH,
 • 4 intuicyjne wskaźniki ikon i 1 wskaźnik statusu,
 • standardowe USB, host USB, port szeregowy i wewnętrzny Ethernet.

Jak założyć taśmę termotransferową?
Jak założyć rolkę etykiet?

Parametry techniczne:

Nazwa: MB340
Rodzaj:  Drukarka etykiet półprzemysłowa
Rodzaj druku: Termiczny/termotransferowy
Rozdzielczość druku [dpi]: 300 dpi
Maks. prędkość druku [mm/s]: 178 mm/ s
Maks szerokość detykiet [mm]: 105,7 mm
Maks. długość druku [mm]: 25400 mm
Pamięć: 64 MB SDRAM/ Flash 128 MB
Złącza: • RS -232
• USB 2.0
• Wewnętrzny Ethernet, 10/100 Mbps
• Host USB do skanera lub klawiatury komputerowej
• GPIO (opcja dealera)
• Wewnętrzny Bluetooth 4.2 MFi (opcja dealera)
• Wpinany modułu bezprzewodowy 802.11 a/b/g/n (opcja dealera)
Języki programowania: TSPL-EZD (Kompatybilny z EPL, ZPL, ZPL II, DPL)
Oprogramowanie: sterowniki Windows, BarTender (wersja TSC)
Wymiary [mm]: 248 x 274 x 436 mm
Masa netto: 9  kg
Dostępne opcje: zestaw odrywający, standardowa obcinarka gilotynowa (pełne cięcie, GPIO, moduł bezprzewodowy 802.11 a/b/g/n (do urządzenia bez wpinanej obudowy), wewnętrzny Bluetooth 4.2
Gwarancja producenta [m-c]: 24 miesiące, za wyjątkiem głowicy drukującej (25 km lub 12 miesięcy) i wałka dociskowego (50 km lub 12 miesięcy)

Instrukcja obsługi uproszczona (ENG):

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 1,30 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja obsługi pełna (ENG):

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 5,30 MB
 format pliku: PDF

 

 

Lista akcesoriów do drukarek etykiet.

 

Jeśli nie wiesz, jaką drukarkę etykiet wybrać do Twojego sklepu, skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

Informacje na temat materiałów eksploatacyjnych używanych w poszczególnych modelach drukarek dostępne są w katalogu Materiały eksploatacyjne.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058, 61 8118059

« Drukarki etykiet TSC


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl