Drukarka kart Zebra ZC 300


Zapytaj o cenę i dostępność Drukarka kart Zebra ZC 300

 

 

Po raz kolejny Zebra daje świadectwo najwyższej jakości swoich produktów, tym razem wypuszczając na rynek drukarki kart serii ZC. ZC300 to oferująca obustronny zadruk kart plastikowych drukarka przeznaczona do średnich nakładów. Pozwala na produkcję kart lojalnościowych, płatniczych, członkowskich, czy identyfikatorów przy użyciu taśm kolorowych lub monochromatycznych. Automatycznie dostosowując się do grubości kart drukarki kart serii ZC300 drukują szybciej i lepiej. Model ZC300 całą tą technologię skrywa w obudowie o rekordowo małych wymiarach. Przy maksymalnej szerokości 167 mm drukarka mieści się w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni roboczej.

 

Druk kart to istotny aspekt działalności Twojego przedsiębiorstwa, zaś wizerunek, produktywność kadry i ogólna wydajność operacyjna Twojej firmy są warunkowane przez szybkość wdrożenia nowych rozwiązań i systemów. Instalacja drukarek serii ZC jest bardzo prosta dzięki technologii w standardzie plug and play - do urządzenia Zebra dostarcza oprogramowanie Software Developement Kit oraz pakiet sterowników, dzięki którym możliwa jest współpraca z praktycznie każdym używanym systemem operacyjnym będącym w powszechnym użyciu – Windows, Linux i MacOS, a także systemy operacyjne urządzeń mobilnych. Redukuje to nie tylko czas, ale i koszty związane z pracą specjalistów. Komunikacja z hostem odbywa się za pośrednictwem złącz USB i Ethernet. Wymiana materiałów eksploatacyjnych jest niezwykle prosta – dzięki rewolucyjnej budowie odbiornika i podajnika załadunek pliku kart to praktycznie jeden ruch. Każdy z tych zasobników mieści aż po 100 sztuk kart, co w tej klasie urządzeń jest imponującym parametrem. Ponadto, w przypadku potrzeby zadruku pojedynczej karty, można podać drukarce jedną sztukę przez specjalny slot. Dzięki tym funkcjonalnościom ZC oferują bardzo dużą wygodę pracy zostawiając w tyle podobne drukarki w swojej klasie.

 

Obsługa wszystkich powszechnie używanych typów kodowania pozwala na produkcję dowolnego rodzaju kart: spersonalizowanych identyfikatorów, kart członkowskich,  dokumentów i innych. Seria ZC300 to drukarki kart, które mają wszystkie niezbędne atuty.

Poprzez zastosowanie zaawansowanego szyfrowania danych na poziomie wymaganym przez instytucje rządowe, drukarka kreuje nową jakość bezpieczeństwa, dając nam pewność, że nasze dane nie trafią w niepowołane ręce.

 

Zebra ZC300 jest produktem o bardzo eleganckim projekcie i wykonaniu, dzięki czemu idealnie sprawdza się w zastosowaniach frontline’owych, na przykład w bibliotece, w recepcji, czy w sklepie detalicznym. Boki obudowy urządzenia mogą zostać zadrukowane dowolnym wzorem, dając możliwość pełnej personalizacji urządzenia, dla lepszego wkomponowania go w otoczenie. Zamek w obudowie zwiększa bezpieczeństwo, uniemożliwiając kradzież nowych lub odrzuconych kart.

 

 

Podstawowe cechy drukarki:

  • Jedno lub dwustronna drukarka kart z rozdzielczością druku 300 dpi (11,8 punktów/mm)
  • Zbiornik wejściowy i wyjściowy o pojemności 100 kart (30 mil)
  • Dwuletnia nieograniczona gwarancja na drukarkę i głowicę drukującą
  • Ethernet w standardzie
  • Łatwa wymiana taśmy

 

Parametry techniczne:

Kod: ZB-ZC31-000C000EM00-00-0MP
Rodzaj druku: termosublimacja, termotransfer
Druk: jednostronny, kolorowy, monochromatyczny
Rozdzielczość druku [dpi]: 300
Laminacja: brak
Wykonanie kart: PVC kompozytowe, Samoprzylepne, PVC
Grubość karty [mils]: 30
Pojemność podajnika [karty 30mil]: 100
Złącza: USB
Dostępne interfejsy: USB
Wymiary [mm]: 258 x 157 x 383 mm
Temperatura pracy: od 15°C do 35°C
Temperatura składowania: od -5°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 20% do 80%
Gwarancja producenta [mc]: 24
Rodzina: ZC300
Prędkość druku (kolor) [karty/h]: 200
Prędkość druku (mono) [karty/h]: 900
Instrukcja obsługi: instrukcja PDF  wielkość pliku: 3,95 MB
  format pliku: PDF

Nie wiesz jaka drukarka kart będzie optymalna dla Twojej firmy? Skorzystaj z opisu technologii druku retransferowego w katalogu  Porady

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058, 61 8118059

« Drukarki kart Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl