Drukarka kart Zebra ZXP 1


Zapytaj o cenę i dostępność Drukarka kart Zebra ZXP 1

 

Drukarka kart ZXP Series 1 została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy poszukują wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. ZXP Series 1 przeznaczona jest do jednostronnego niskonakładowego zadruku kart kolorowych lub monochromatycznych. Drukarka ta oferuje kompletne rozwiązanie do druku kart i wymaga przy tym minimalnego początkowego nakładu inwestycyjnego. Certyfikat ENERGY STAR® i ekologiczne wkłady z taśmą czynią z tego modelu najlepszą na rynku drukarkę klasy podstawowej.

 

Drukarka ZXP1 nie wymaga pomocy technicznej przy instalacji czy długotrwałego szkolenia użytkowników. Obsługę upraszcza intuicyjny interfejs użytkownika i kolorowe punkty dotykowe. Łatwe do wymiany taśmy Load-N-Go™ dodatkowo są przyjazne dla środowiska, gdyż do ich produkcji zużywa się mniej plastiku, a więcej materiałów biodegradowalnych w porównaniu z markami konkurencyjnymi. System Print Touch™ wykorzystuje komunikację bezprzewodową Near Field Communication (NFC), pobierając  informacje o drukarkach ZXP Series 1 z dowolnego inteligentnego urządzenia z obsługą NFC.

 

Kompaktowa ZXP1 mieści się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni roboczej. Jej zwarta i wytrzymała konstrukcja oraz zaawansowane narzędzia programowe do zarządzania drukarkami w sieci to cechy, dzięki którym ZXP Series 1 nadaje się idealnie do grupowych instalacji w małych biurach lub wdrażania na dużą skalę rozproszonych drukarek kart.

 

Dzięki takim funkcjom jak opcjonalne kodowanie paska magnetycznego, interfejs Ethernet i obsługa kart różnej grubości drukarka ZXP Series 1 spełnia szereg wymagań związanych z drukowaniem wizytówek i kart identyfi kacyjnych stanowiąc idealny wybór do zastosowań w administracji, edukacji czy przy zadruku kart wykorzystywanych w programach lojalnościowych.

Podstawowe cechy drukarki:

  • trwały i wysokiej jakości jednostronny zadruk kolorowy lub monochromatyczny
  • łatwy do użycia ribbon Load-N-Go
  • automatyczny podajnik kart
  • ZRaster™ – technologia przetwarzania obrazu w komputerze
  • Automatyczna kalibracja taśmy
  • Interfejs USB 2.0
  • możliwość instalacji kodera kart chipowych, Mifare i magnetycznych
  • opcja Ethernetu 10/100Mbps

Parametry techniczne:

Kod produktu: ZB-Z11-00000000EM00-0-00US
Model: ZXP1
Rodzaj druku: termosublimacja, termotransfer
Druk: jednostronny, kolorowy, monochromatyczny
Rozdzielczość druku [dpi]: 300
Laminacja: brak
Wykonanie kart: PVC kompozytowe, PVC
Grubość karty [mils]: 30, 10, 20, 40
Pojemność podajnika [karty 30mil]: 100
Złącza: USB
Dostępne interfejsy: USB, USB
Wymiary [mm]: 236 x 200 x 368 mm
Gwarancja producenta [mc]: 24
Prędkość druku (kolor) [karty/h]: 120
Prędkość druku (mono) [karty/h]: 500

Nie wiesz jaka drukarka kart będzie optymalna dla Twojej firmy? Skorzystaj z opisu technologii druku retransferowego w katalogu  Porady

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058, 61 8118059

 

 

« Drukarki kart Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl