Kasa fiskalna Novitus NEXT online

Kasa fiskalna Novitus NEXT online


Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

STANDARD ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NOVICLOUD
NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych..

 • Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą Ci pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Dostęp do interesujących Cię danych biznesowych z niemal każdego miejsca na ziemi. Kolor obudowy to rzecz gustu - możesz wybrać wersję białą lub czarną.

 • Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

 • Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.   Parametry techniczne:

  MODEL NEXT online
  ilość PLU bez ograniczeń
  grupy towarowe / działy bez ograniczeń
  nazwa towaru 40 znaków
  kody dowiązane bez ograniczeń
  komplety towarów (towar+towar) bez ograniczeń
  bufor on-line bez ograniczeń
  ilość kasjerów bez ograniczeń
  prawa dostępu tak
  rabaty / narzuty tak
  rabaty czasowe bez ograniczeń
  jednostki miary 15
  formaty kodów ważonych 10
  formaty kart rabatowych dowolne
  opakowania zwrotne bez ograniczeń
  opisy wpłat / wypłat 20 + dowolny
  opisy towarów 20 + dowolny podczas sprzedaży
  tandemy (towar + opakowanie) bez ograniczeń
  formy płatności gotówka, karta, talon, czek, kredyt, przelew, konto klienta, waluta, (8)+5 definiowanych przez usera, deaktywacja nieużywanych
  stawki PTU 7
  ilość pozycji na paragonie 100
  obsługa waluty Euro tak
  elektroniczna kopia karta uSD
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  typ Fujitsu (wrzuć i pracuj)
  obcinacz papieru tak
  ilość znaków w wierszu 42
  szerokość papieru 57
  szybkość wydruku 16 linii/s
  długość rolki papieru 60 m
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora Ekran TFT kolorowy 7 cali
  wyświetlacz klienta graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
  KLAWIATURA
  typ klawiatury mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy
  ilość klawiszy 20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy
  klawisze szybkiej sprzedaży / klawisze funkcyjne 85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej
  zabezpieczenie klawiatury klawiatura wyspowa, zabezpieczona przed zachlapaniem
  INTERFEJSY
  RS232 3 x RS232
  USB 1 x USB (dwukanałowe)
  USB host 1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
  LAN 1 x (PC, EFT, monitoring)
  inne interfejsy 1 x Micro HDMI, 1 x Audio
  szuflada aktywna
  urządzenia współpracujące komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
  Komunikacja z repozytorium LAN, opcjonalnie WiFi, BT, modem 3G/LTE
  ZASILANIE
  zasilacz 230V / 12V / 2A
  akumulator akumulator 7,4V, 2000mAh
  WYMIARY
  szerokość: (mm) 262
  głębokość: (mm 242
  wysokość: (mm) 96
  waga: (kg) 1,8

  Instrukcja obsługi kasy:

  instrukcja PDF

   rozmiar pliku: 1,50 MB
   format pliku: PDF


   

  Skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

  Masz dodatkowe pytania?

  Napisz: biuro@hant.pl

  Zadzwoń: 61 8122954, 61 8118059

   

  « Kasy fiskalne Novitus Online


 • P.U.H. HANT
  ul. Brzoskwiniowa 30
  62-095 Murowana Goślina

  tel. 61/811 80 58
  61/811 80 59
  61/812 29 54
  fax. 61/811 80 55
  mail:biuro@hant.pl