Kasa fiskalna Novitus SENTO ONLINE

Kasa fiskalna NOVITUS SENTO ONLINE

Zapytaj o cenę i dostępność

 

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.


Cechy wyróżniające kasę SENTO E:
 

  SENTO Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

  Komunikacja w nowoczesnym wydaniu - SENTO Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

  Nowe funkcje kasy są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, a jedynie zapewnić kasie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Dane wygenerowane podczas pracy kasy (paragony, faktury, raporty, wydruki niefiskalne, zdarzenia itp.) wysyłane są automatycznie w postaci zaszyfrowanych i podpisanych podpisem cyfrowym danego urządzenia plików JPK do Centralnego Repozytorium Kas, zgodnie z ustalonym dla kasy harmonogramem.

  Sprawdzona technologia - Kasa posiada wszystkie funkcje, które miały dotychczas kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Pod paragonem fiskalnym można wydrukować dowolny tekst reklamowy, lub dowolna grafikę oraz kod QR.

  Wygoda użytkowania - Kopia wydruków w kasie fiskalnej zapisywana jest w sposób elektroniczny, w wewnętrznej pamięci chronionej. Pamięć ta wystarcza na kilka lat pracy kasy. Kopie wydruków z pamięci chronionej są dostępne również dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie lub odczytać na komputerze PC za pomocą specjalnego programu, dostarczonego wraz z kasą.

  Z Centralnym Repozytorium Kas oraz programem sprzedaży kasa może komunikować się za pomocą standardowej sieci komputerowej poprzez wbudowane złącze LAN, RS232 lub np. dołączony do portu USB moduł WiFi lub GSM.

Parametry techniczne:

Przeznaczenie: małe, średnie i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Parametry użytkowe:  
Typ: kasa fiskalna z elektroniczną kopią
Ilość PLU: 50000
ilość stawek PTU: 7
Liczba kodów dowiązanych: 10000
Liczba grup towarowych: 100
Liczba kasjerów: 32
Rabaty/narzuty: tak
Pojemność bufora ON-LINE 20 000
Opakowania: 64
Nazwa towaru 40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
Mechanizm drukujący: easy load
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy: 19 + 14 funkcyjnych
Klawisze szybkiej sprzedaży: 28 (14 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
Wyświetlacz klienta:

graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele

Wyświetlacz kasjera:

graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele

Gniazda: 3 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)
Komunickacja z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą: pasywne, 6-24V
Zasilanie zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A,wbudowany akumulator 6V, 3Ah (do 2 000 paragonów)
Waga: 1,8 kg
Wymiary: - głębokość: 299 mm
- szerokość: 100 mm
- wysokość: 212 mm

Instrukcja obsługi kasy:

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 13,90 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja obsługi kasy (skrócona):

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0,40 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja konfiguracji kasy do współpracy z CRK:

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0,70 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja konfiguracji kasy do współpracy z modemami GSM:

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0,06 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja rejestracji i rozliczania zaliczek - kasa Novitus Nano Online:

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0,30 MB
 format pliku: PDF

Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie fiskalne wybrać do Twojego sklepu, skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8122954, 61 8118059

 

« Kasy fiskalne Novitus Online


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl