Kasa fiskalna ELZAB Eco

Kasa fiskalna ELZAB ECO

Produkcja zakończona. Kasa wycofana ze sprzedaży.

Zapytaj o cenę i dostępność

ELZAB Eco dzięki niewielkim rozmiarom i rozbudowanym możliwościom ma uniwersalne zastosowanie. Łączy rozwiniętą technologię i bogatą funkcjonalność z nowoczesną stylistyką.

Cechy kasy fiskalnej Elzab Eco:

    ELZAB Eco wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB. Niewielkie rozmiary i bogata lista funkcji pozwalają wykorzystać ją jako kasę jednostanowiskową w małych sklepach, a także gdy wymagana jest funkcjonalność charakterystyczna dla kas systemowych pracujących w sieci kas zarządzanej przez komputer i program magazynowy - w różnej wielkości placówkach handlowych. Ciągłość zastosowanych rozwiązań z poprzednimi kasami ELZAB oznacza także bezproblemową współpracę z wykorzystywanym oprogramowaniem magazynowym dla tych użytkowników, którzy wymienią używane dotąd kasy na ELZAB Eco. Ważną zaletą jest możliwość ustawienia sposobu pracy kasy, do jakiego przyzwyczajony jest użytkownik.

  • Możliwe jest udzielenie rabatu lub narzutu na poszczególne pozycje paragonu oraz rabatu na caly paragon,
  • Dostepne jest wprowadzenie ceny towaru w chwili sprzedazy (sprzedaz ze zmienna cena),
  • W trakcie wystawiania paragonu mozna przegladac i kasowac pozycje sprzedazy,
  • Kasa obsluguje sprzedaz i przyjmowanie opakowan zwrotnych,
  • Dostepna jest sprzedaz wiazana, przydatna dla tych par towarów, które sa zawsze sprzedawane razem,
  • Kasa posiada wewnetrzny akumulator. Przy braku zasilania sieciowego, podswietlenie wyswietlacza kasjera oraz wyswietlacz klienta, zostaja automatycznie wygaszone, jesli przez 15 sekund nie sa naciskane zadne klawisze (uklad oszczedzania energii).

Podstawowe funkcje:

Kasa obsługuje wszystkie typowe operacje związane ze sprzedażą: towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza, poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przez jego zamknięciem, dostępne jest udzielanie rabatów i narzutów (procentowych lub kwotowych) na poszczególne pozycje i na cały paragon, można określić maksymalny poziom rabatu i narzutu, można sprzedawać za gotówkę lub za pomocą 3 definiowalnych form płatności, można przyjmować płatności w 8 walutach, dostępna jest sprzedaż wiązana, przydatna dla par towarów, które zawsze sprzedawane są razem, kasa obsługuje sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych Udogodnienia zapewniające komfort pracy Kasjer ma możliwość wyboru jednego z dwóch trybów pracy: trybu komputerowego, charakterystycznego dla kas ELZAB lub trybu ECR, który stosowany jest w kasach innych producentów. Ilustracją tego jest np.: możliwość wprowadzania kwot w złotych lub groszach, zakończenie paragonu klawiszem „płatność”. Przemyślana, uporządkowana struktura menu ułatwia dostęp do poszczególnych funkcji kasjera, kierownika i funkcji serwisowych. Do klawiszy lub kombinacji klawiszy można przypisać: poszczególne towary, formy płatności, waluty, rabaty, narzuty, wybrane funkcje lub raporty. Po zdjęciu nasadki, opis klawisza można uzupełnić własnymi informacjami - w przypadku częstych zmian można zamówić dodatkowy zestaw opisów nasadek do klawiatury. Współpraca z urządzeniami dodatkowymi Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą, wagą, co znakomicie rozszerza możliwości zorganizowania stanowiska sprzedaży. Jest pierwszą kasą posiadającą interfejs do wagi, pozwalający na wyświetlanie danych towaru (nazwa, cena) pobranych z kasy na wyświetlaczu wagi kalkulacyjnej. Takie rozwiązanie nie wymaga prowadzenia bazy towarowej w wadze kalkulacyjnej. Używając rozdzielacza, można podłączyć do kasy ELZAB Eco do czterech wag ELZAB Prima jednocześnie. Dostępna jest także funkcja doważania towarów. Kasę można również skonfigurować w sposób umożliwiający podłączenie wielu popularnych na rynku wag. Praca w systemie kas zarządzanych przez komputer Interfejs do komputera jest w pełni zgodny z wszystkimi dotychczasowymi modelami kas ELZAB. Podobnie transmisja danych między kasą a komputerem odbywa się w tle, bez przerywania pracy kasjera. ELZAB Eco oferuje zwiększoną szybkość wymiany danych oraz szerszy zakres danych możliwych do odczytania przez komputer. Do podłączenia większej liczby kas do komputera można wykorzystać produkowane przez ELZAB multipleksery i modemy kasowe.

Parametry techniczne:

Przeznaczenie: małe i średnie placówki handlowe i usługowe
Parametry użytkowe:  
Typ: uniwersalna kasa rejestrująca
Ilość PLU: 6143
Bufor pozycji paragonowych: 6143
Grupy towarów: 99
Stawki VAT: 7
Opis towaru: nazwa o długości do 18 znaków, jednostka miary, kod kreskowy, opakowanie zwrotne (maks. 64), towary wiązane (maks. 256 par), liczba miejsc po przecinku dla okreslania ilości, stawka VAT
Kasjerzy: 30
Mechanizm drukujący: mechanizm termiczny, 12 lub 24 znaki w wierszu, predkość druku: 9 wierszy/ sek.
Papier: rolka papieru termicznego o szer. 37 mm, dł. 30m
Wyświetlacz kasjera: alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 24 znaków
Wyświetlacz klienta: diodowy LED, 9 pozycji cyfrowych
Klawiatura: 40 klawiszy, wielofunkcyjna z możliwościa definiowania klawiszy
Gniazda: - komunikacji z PC (typ RS 232)
- szuflady na pieniądze (gniazdo typ RJ)
- klawiaturowego czytnika kodów kreskowych
- wagi elektronicznej lub szeregowego czytnika kodów kreskowych
Zasilanie: - sieciowe 230V
- z akumulatora wewnętrznego (6V/4,5 Ah)
Masa: 2,8 kg
Wymiary: - głębokość: 290 mm
- szerokość: 280 mm
- wysokość: 115 mm
Wyposażenie dodatkowe:   - waga ELZAB Prima [kod: 00946]
- waga ELZAB Prima K [kod: 00518]
- szuflada ELZAB Gamma A12, A22, B12 [kod: 00312, 00313, 00314]
- Kabel do szuflady typ Alfa [kod: 00963]
- Przewód zasilania samochodowego 12V [kod: 00945]
- Kabel czytnika RS232/RJ12 [kod: 01639]
- Rozdzielacz wag [kod: 01613]

Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie fiskalne wybrać do Twojego sklepu, skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8122954, 61 8118059

 

« Kasy fiskalne Elzab


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl