Kasa fiskalna Novitus NEXT

Kasa fiskalna Novitus NEXT

Zapytaj o cenę i dostępność

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych..

 • Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą Ci pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Dostęp do interesujących Cię danych biznesowych z niemal każdego miejsca na ziemi. Kolor obudowy to rzecz gustu - możesz wybrać wersję białą lub czarną.

 • Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie next. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

 • Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

 • Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. Udało się. To najlepsza kasa, jaką stworzyliśmy w naszej 22 letniej historii.

 • Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

 • Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie. Spójrz jakie to proste.

 • Kasa next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

 • NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

 • Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus next.

 • Novitus next to funkcjonalność zamknięta w pięknej formie skomponowanej przez projektantów i stylistów. Kolor to rzecz gustu. Spójrz jak wyglądają wersje biała i czarna i wybierz kolor dla siebie.

 • Kasy NEXT wspierają akceptację płatności kartami płatniczymi wykorzystując komunikację z terminalami płatniczymi lub z Pin-padem - to najnowszy i najtańszy sposób akceptacji kart, gdyż do wydruków potwierdzeń płatności wykorzystuje się drukarkę kasy. Dzięki dużej ilości złącz komunikacyjnych kasa może równocześnie współpracować nawet z trzema urządzeniami zewnętrznymi typu: komputer, wagi elektroniczne, skanery, terminal płatniczy, Pin-pad, modem PSTN lub GSM.   Parametry techniczne:

  PARAMETR NEXT
  ilość PLU bez ograniczeń
  grupy towarowe / działy bez ograniczeń
  nazwa towaru 40 znaków
  kody dowiązane bez ograniczeń
  komplety towarów (towar+towar) bez ograniczeń
  bufor on-line bez ograniczeń
  ilość kasjerów bez ograniczeń
  prawa dostępu tak
  rabaty / narzuty tak
  rabaty czasowe bez ograniczeń
  jednostki miary 15
  formaty kodów ważonych 10
  formaty kart rabatowych dowolne
  opakowania zwrotne bez ograniczeń
  opisy wpłat / wypłat 20 + dowolny
  opisy towarów 20 + dowolny podczas sprzedaży
  tandemy (towar + opakowanie) bez ograniczeń
  formy płatności gotówka, karta, talon, czek, kredyt, przelew, konto klienta, waluta, (8)+5 definiowanych przez usera, deaktywacja nieużywanych
  stawki PTU 7
  ilość pozycji na paragonie 100
  obsługa waluty Euro tak
  elektroniczna kopia karta uSD
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  typ Fujitsu (wrzuć i pracuj)
  obcinacz papieru tak
  ilość znaków w wierszu 42
  szerokość papieru 57
  szybkość wydruku 16 linii/s
  długość rolki papieru 60 m
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora Ekran TFT kolorowy 7 cali
  wyświetlacz klienta graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
  KLAWIATURA
  typ klawiatury mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy
  ilość klawiszy 20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy
  klawisze szybkiej sprzedaży / klawisze funkcyjne 85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej
  zabezpieczenie klawiatury klawiatura wyspowa, zabezpieczona przed zachlapaniem
  INTERFEJSY
  RS232 3 x RS232
  USB 1 x USB (dwukanałowe)
  USB host 1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
  LAN 1 x (PC, EFT, monitoring)
  inne interfejsy 1 x HDMI, 1 x Audio
  szuflada aktywna
  urządzenia współpracujące komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
  ZASILANIE
  zasilacz 230V / 12V / 2A
  akumulator 6V, 3Ah (40 000 wierszy, 2 500 paragonów)
  WYMIARY
  szerokość: (mm) 262
  głębokość: (mm 242
  wysokość: (mm) 96
  waga: (kg) 1,8

   


   

  Skorzystaj z sugestii zapisanych w katalogu « Porady

  Masz dodatkowe pytania?

  Napisz: biuro@hant.pl

  Zadzwoń: 61 8122954, 61 8118059

   

  « Kasy fiskalne Novitus


 • P.U.H. HANT
  ul. Brzoskwiniowa 30
  62-095 Murowana Goślina

  tel. 61/811 80 58
  61/811 80 59
  61/812 29 54
  fax. 61/811 80 55
  mail:biuro@hant.pl