Kolektor danych Zebra MC3330-R

Kolektor danych Zebra MC3330-R


Zapytaj o cenę i dostępność

 

Seria MC3300 RFID to najnowsza rodzina zintegrowanych czytników RFID UHF/RAIN w ofercie firmy Zebra, bazujących na zaletach naszej sprawdzonej, przodującej w branży wydajności odczytu RFID, wzbogacona o gotową na przyszłość platformę pracy mobilnej opartą na systemie Android. Aby zaspokoić potrzeby klientów, w naszej ofercie dostępne są cztery modele: MC3330R/MC3330xR o standardowym zasięgu do rejestracji danych ze znaczników RFID oraz kodów kreskowych w zastosowaniach przy dużej ilości zapasów w handlu detalicznym/turystyce, gastronomii i organizacji imprez, ochronie zdrowia oraz sektorze magazynowym/łańcuchu dostaw i MC3390R/MC3390xR o dużym zasięgu do rejestracji danych do użytku w przemyśle lekkim, sektorze magazynowym/łańcuchu dostaw oraz produkcji.  Wszystkie modele z serii MC3300 RFID są wyposażone w liczne innowacyjne funkcje, które pomogą zwiększyć produktywność i rentowność Twojej firmy.

 

Zebra MC3300 to najnowszy, przemysłowy terminal danych z serii MC3000. Podobnie do swojego poprzednika urządzenie charakteryzuje się najwyższymi standardami wydajności i niezawodności. Dzięki temu można go zastosować niemal w dowolnych warunkach - bez obawy o uszkodzenia. Szczelność obudowy potwierdzona certyfikatem IP54, wytrzymałość na upadki z wysokości 1,5 metra oraz szeroka amplituda temperatur pracy (-20oC/+50oC) to parametry stanowiące bardzo ciekawą propozycję dla pracowników magazynowych. Podobnie prezentuje się jego zestaw funkcji. Ten stworzony dla rynku komercyjnego komputer mobilny posiada liczne konfiguracje sprzętowe oparte o wieloletnie doświadczenie w branży. Producent wyróżnia trzy podstawowe wersje: standardową, premium oraz premium+. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru spośród 3 wariantów klawiatury oraz różnych wersji modułu skanującego. Dzięki temu klienci posiadają bardzo szerokie spektrum możliwości doboru sprzętu i jego dopasowania do wewnętrznych potrzeb. Tabela poniżej prezentuje skrócone porównanie wariantów terminala MC3300.

 

Pracownicy nie muszą już korzystać z różnych urządzeń do rejestracji znaczników RFID i kodów kreskowych — działający pod systemem Android model MC3330R zarejestruje je wszystkie. MC3330R o standardowym zasięgu idealnie sprawdza się do zastosowań wymagających rejestracji znaczników RFID ze standardowej odległości — do 6 m (19,7 ft). Opracowana przez firmę Zebra zaawansowana technologia skanowania umożliwia niezwykle szybką rejestrację elektronicznych i drukowanych kodów kresowych 1D i 2D przy standardowym zasięgu, niezależnie od ich stanu. Wysokiej pojemności, wymienna w terenie bateria PowerPrecision+ zapewni ponad pięć godzin zasilania przy typowym użyciu, zwiększając szybkość wykonywania zadań i łatwość użycia.

 

Tabela porównawcza terminali Zebra MC3300

 

  Pamięć Opcje skanera NFC Czujniki stanowiące wartość dodaną: żyroskop i akcelerometr Złącze audio (Jack)- niedostępne w modelu pistoletowym Imager o zwiększonym zasięgu- niedostępny w modelu wieżyczkowym Kamera tylna
Standard 2GB/ 16GB 1D: SE965
2D: SE7450
         
Premium 4GB/ 16GB 1D: SE965
2D: SE7450
2D ERI: SE4850
X X X X  
Premium + 4GB/ 32GB 1D: SE965
2D: SE7450
2D ERI: SE4850
X X X X X

 

Ogromnym atutem MC3300 jest też bardzo wygodny w obsłudze ekran dotykowy oraz pojemna bateria, która w wersji poszerzonej, zapewni wystarczająco energii na całodzienną, nieprzerwaną pracę z urządzeniem. Znaczącym plusem jest też wsteczna zgodność terminala z akcesoriami dodatkowymi, umożliwiająca bezproblemową integrację urządzenia z obecną infrastrukturą.

 

Niezrównana elastyczność zastosowań i wydajność rejestracji danych

Wyjątkowo wydajny odczyt RFID – elastyczność, szybkość i dokładność

Zintegrowana antena modelu MC3330R o polaryzacji kołowej zapewnia wyjątkową niezawodność odczytu niezależnie od położenia odczytywanego znacznika. Pracownicy będą mogli precyzyjnie i szybko rejestrować znaczniki RFID nawet na najtrudniejszych do odczytu artykułach – od odzieży na półkach w magazynie sklepu detalicznego po pudła z dokumentacją w biurze – w o połowę krótszym czasie niż w przypadku porównywalnego wiodącego produktu konkurencyjnego (w oparciu o wyniki przeprowadzonych przez firmę Zebra testów w konkretnych zastosowaniach).

Wyjątkowa czułość – większa dokładność

Opracowana przez firmę Zebra wysokowydajna technologia radiowa ASIC zapewnia prędkość odczytu o ponad 25% większą i ponad 40% dokładniejszą* niż w przypadku innych urządzeń w tej klasie.

Wbudowany mechanizm skanowania kodów kreskowych 1D/2D na miarę przedsiębiorstw

Opracowana przez firmę Zebra zaawansowana technologia skanowania umożliwia niezwykle szybką rejestrację elektronicznych i drukowanych kodów kresowych 1D i 2D przy standardowym zasięgu, niezależnie od ich stanu. Zwiększony zasięg roboczy i szeroki kąt widzenia umożliwia personelowi skanowanie kodów z bliska i z daleka, a odczyt wielokierunkowy znacznie upraszcza skanowanie – wystarczy skierować skaner na kod i nacisnąć przycisk.

Łatwość wykorzystania technologii lokalizacji

MC3330R może pomóc pracownikom wskazać dokładną lokalizację konkretnego produktu. W trybie licznika Geigera-Müllera urządzenie za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych szybko wskazuje lokalizację dowolnego artykułu.

Automatyczna rejestracja danych z etykiet i formularzy

Jeśli dane zastosowanie wymaga skanowania kilku kodów kreskowych z jednej etykiety lub odczytywania danych z formularza, np. pól wyboru, pól tekstowych i podpisów, wszystko to można teraz robić za naciśnięciem jednego przycisku dzięki rozwiązaniu SimulScan firmy Zebra – bezpłatnej aplikacji z gamy rozwiązań Zebra Mobility DNA.

Zaawansowana platforma stworzona na potrzeby wymagających warunków pracy w przedsiębiorstwach

Bateria o zwiększonej pojemności

Wysokiej pojemności, wymienna w terenie bateria PowerPrecision+, w którą wyposażony jest czytnik MC3330R, zapewni każdemu pracownikowi niezawodne zasilanie na każdą zmianę. Bateria ta przy typowym użyciu zapewni ponad pięć godzin zasilania – to niemal o 35% więcej niż w przypadku porównywalnego wiodącego produktu konkurencyjnego. Opracowana przez firmę Zebra technologia PowerPrecision+ zapewnia dostęp do pełnego zestawu informacji o stanie baterii, które ułatwiają identyfikację, usuwanie i wymianę starzejących się baterii.

Lekka budowa i smuklejszy profil

Dzięki mocnej konstrukcji oraz kompaktowemu i ergonomicznemu kształtowi MC3330R to jeden z najlżejszych czytników RFID UHF w tej klasie urządzeń, który skonstruowano z myślą o łatwej obsłudze jedną ręką, niezależnie od tego, czy użytkownik jest prawo- czy leworęczny.

Bezkonkurencyjna moc obliczeniowa

MC3330R cechuje wieksza moc obliczeniowa i pojemnosc pamieci od wszystkich pozostałych urzadzen w tej klasie. Niezaleznie od tego, z ilu aplikacji musza korzystac Twoi pracownicy, moc MC3330R umozliwi obsługe wszystkich aplikacji.

Zgodność wsteczna z akcesoriami

Do tego czytnika można używać większości posiadanych już akcesoriów do modelu MC3200, co obniża koszt modernizacji sprzętu. Możesz również wybrać spośród wielu nowych akcesoriów oferujących zaawansowane funkcje.


Klawiatura i duży ekran dotykowy upraszczają wprowadzanie danych

Idealna kombinacja: duży ekran dotykowy i klawiatura

Aplikacja może dzięki temu zajmować cały ekran, a fizyczna klawiatura umożliwi Twoim pracownikom obsługiwanie urządzenia w taki sam sposób, w jaki robią to dziś. MC3330R wyposażony jest w największy w tej klasie urządzeń ekran dotykowy, który zwiększa czytelność i zapewnia bardziej intuicyjny, dotykowy sposób interakcji z urządzeniem.

Łatwe przejście na system Android i nowoczesne interfejsy dotykowe

Czytnik MC3330R umożliwia migrację do systemu Android bez konieczności zmiany obecnego środowiska. Model ten obsługuje czołowe aplikacje do emulacji terminala, w tym Ivanti Velocity. A dzięki aplikacji AllTouch TE, opcjonalnemu rozwiązaniu w ramach pakietu Mobility DNA, „zielone ekrany” starszych aplikacji terminalowych (Terminal Emulation, TE) można przekształcić w eleganckie ekrany oparte na obsłudze dotykowej.

Trzy opcje klawiatury fizycznej

Model ten umożliwia wybór takiej klawiatury, która w największym stopniu ułatwi pracownikom wprowadzanie danych – alfanumerycznej, numerycznej lub funkcyjno-numerycznej.

Wybór sposobów sygnalizowania informacji na potrzeby różnych środowisk pracy

Dzięki dobrze widocznym diodom pracownicy mogą z łatwością monitorować stan naładowania baterii oraz otrzymywać potwierdzenie pomyślnego wykonania zadania – nawet w najgłośniejszych warunkach pracy.

Najlepsze wsparcie i opcje w zakresie zarządzania urządzeniami

Wyjątkowy serwis obejmujący wszystkie ewentualności

Usługi Zebra OneCare gwarantują nieprzerwane działanie i najwyższą wydajność Twoich urządzeń MC3330R. Możesz wybrać poziom serwisu, który będzie odpowiedni do potrzeb i budżetu firmy. Zapewnia to kompleksową ochronę, która obejmuje praktycznie wszystkie ewentualności – normalne zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia. Ponieważ nikt nie zna produktu lepiej niż jego producent, otrzymasz wsparcie oparte na niezrównanej wiedzy technicznej.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Terminal danych z 4 wariantami obudowy i 3 opcjami klawiatury
  • Wersja 38 klawiszy
  • 4-calowy, dotykowy wyświetlacz z Gorilla Glass
  • Sześciordzeniowy, 64-bitowy procesor 1,8 GHz z optymalizacją mocy
  • System Android
  • 4 GB RAM/ 32 GB Flash
  • Moduły komunikacyjne Wi-Fi/Bluetooth

Najpopularniejsza wersja urządzenia:

Kod: MT-MC333R-GI3HG4EU000-0000
Rodzina: MC3300R
Technologia odczytu: RFID (zbliżeniowa)
Procesor: Qualcomm 8056 1.8 GHz hexa-core 64 bit
Ilość pamięci RAM: 4 GB
Ilość pamięci FLASH: 32 GB
System operacyjny: Android 8
Klawiatura [ilość klawiszy]: 38
Typ matrycy: LCD TFT
Przekątna matrycy [cale]: 4
Rozdzielczość matrycy [px]: WVGA
Dostępne interfejsy: Bluetooth, WiFi (WLAN), GMS
Obsługiwane kody kreskowe: 2D
Złącza: Micro SD
Pojemność akumulatora [mAh]: 5200
Kolor: Czarny
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Norma odporności (IP): IP54
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 1.5
Uchwyt pistoletowy: tak
Wymiary [mm]: 202.6 x 74.7 x 163.9
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5 do 95% bez kondensacji
Gwarancja producenta [mc]: 12
Instrukcja obsługi  skrócona (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 7.2 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.95 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (PL) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.97 MB
 format pliku: PDF

 

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl