Kolektor danych Zebra MC3390-R

Kolektor danych Zebra MC3390-R


Zapytaj o cenę i dostępność

 

Seria MC3300 RFID to najnowsza rodzina zintegrowanych czytników RFID UHF/RAIN w ofercie firmy Zebra, bazujących na zaletach naszej sprawdzonej, przodującej w branży wydajności odczytu RFID, wzbogacona o gotową na przyszłość platformę pracy mobilnej opartą na systemie Android. Aby zaspokoić potrzeby klientów, w naszej ofercie dostępne są cztery modele: MC3330R/MC3330xR o standardowym zasięgu do rejestracji danych ze znaczników RFID oraz kodów kreskowych w zastosowaniach przy dużej ilości zapasów w handlu detalicznym/turystyce, gastronomii i organizacji imprez, ochronie zdrowia oraz sektorze magazynowym/łańcuchu dostaw i MC3390R/MC3390xR o dużym zasięgu do rejestracji danych do użytku w przemyśle lekkim, sektorze magazynowym/łańcuchu dostaw oraz produkcji.  Wszystkie modele z serii MC3300 RFID są wyposażone w liczne innowacyjne funkcje, które pomogą zwiększyć produktywność i rentowność Twojej firmy.

 

Zebra MC3300 to najnowszy, przemysłowy terminal danych z serii MC3000. Podobnie do swojego poprzednika urządzenie charakteryzuje się najwyższymi standardami wydajności i niezawodności. Dzięki temu można go zastosować niemal w dowolnych warunkach - bez obawy o uszkodzenia. Szczelność obudowy potwierdzona certyfikatem IP54, wytrzymałość na upadki z wysokości 1,5 metra oraz szeroka amplituda temperatur pracy (-20oC/+50oC) to parametry stanowiące bardzo ciekawą propozycję dla pracowników magazynowych. Podobnie prezentuje się jego zestaw funkcji. Ten stworzony dla rynku komercyjnego komputer mobilny posiada liczne konfiguracje sprzętowe oparte o wieloletnie doświadczenie w branży. Producent wyróżnia trzy podstawowe wersje: standardową, premium oraz premium+. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru spośród 3 wariantów klawiatury oraz różnych wersji modułu skanującego. Dzięki temu klienci posiadają bardzo szerokie spektrum możliwości doboru sprzętu i jego dopasowania do wewnętrznych potrzeb. Tabela poniżej prezentuje skrócone porównanie wariantów terminala MC3300.

 

Pracownicy nie muszą już korzystać z różnych urządzeń do rejestracji znaczników RFID i kodów kreskowych — działający pod systemem Android model MC3330R zarejestruje je wszystkie. MC3330R o standardowym zasięgu idealnie sprawdza się do zastosowań wymagających rejestracji znaczników RFID ze standardowej odległości — do 6 m (19,7 ft). Opracowana przez firmę Zebra zaawansowana technologia skanowania umożliwia niezwykle szybką rejestrację elektronicznych i drukowanych kodów kresowych 1D i 2D przy standardowym zasięgu, niezależnie od ich stanu. Wysokiej pojemności, wymienna w terenie bateria PowerPrecision+ zapewni ponad pięć godzin zasilania przy typowym użyciu, zwiększając szybkość wykonywania zadań i łatwość użycia.

 

Tabela porównawcza terminali Zebra MC3300

 

  Pamięć Opcje skanera NFC Czujniki stanowiące wartość dodaną: żyroskop i akcelerometr Złącze audio (Jack)- niedostępne w modelu pistoletowym Imager o zwiększonym zasięgu- niedostępny w modelu wieżyczkowym Kamera tylna
Standard 2GB/ 16GB 1D: SE965
2D: SE7450
         
Premium 4GB/ 16GB 1D: SE965
2D: SE7450
2D ERI: SE4850
X X X X  
Premium + 4GB/ 32GB 1D: SE965
2D: SE7450
2D ERI: SE4850
X X X X X

 

Ogromnym atutem MC3300 jest też bardzo wygodny w obsłudze ekran dotykowy oraz pojemna bateria, która w wersji poszerzonej, zapewni wystarczająco energii na całodzienną, nieprzerwaną pracę z urządzeniem. Znaczącym plusem jest też wsteczna zgodność terminala z akcesoriami dodatkowymi, umożliwiająca bezproblemową integrację urządzenia z obecną infrastrukturą.

 

Niezrównana elastyczność zastosowań i wydajność rejestracji danych

Wyjątkowo wydajny odczyt RFID – elastyczność, szybkość i dokładność

W magazynie, na rampie ładunkowej i na zapleczu sklepu trzeba doskonale orientować się w stanach magazynowych i być w stanie bez trudu zlokalizować poszukiwane produkty. Wbudowany czytnik RFID dalekiego zasięgu MC3390R pozwala osiągnąć nowy poziom wydajności i dokładności w zastosowaniach obejmujących zarządzanie zapasami, realizację zamówień, przeładunek towaru i wiele innych. Dzięki autorskiej, wzmocnionej konstrukcji firmy Zebra model MC3390R nadaje się do zastosowań półprzemysłowych, a jednocześnie jest lekki i cechuje go ergonomiczny kształt gwarantujący komfort użytku przez cały dzień. Wbudowana antena o dalekim zasięgu zapewnia najlepszy w tej klasie urządzeń zasięg odczytu RFID i wyższą przepustowość, dzięki czemu proces inwentaryzacji przebiega szybciej i jest dokładniejszy. Pracownicy mogą w prosty sposób odczytywać zarówno znaczniki RFID, jak i kody kreskowe (w tym kody kreskowe oddalone na znaczną odległość) – wystarczy, że nakierują czytnik na kod i nacisną spust. Możliwość tworzenia intuicyjnych aplikacji na system Android pozwala w pełni wykorzystać potencjał, jaki oferuje zaawansowana platforma obliczeniowa czytnika MC3390R, duży ekran dotykowy i fizyczna klawiatura. MC3390R – następny etap ewolucji ręcznych czytników RFID o dalekim zasięgu.

Środowisko Xamarin umożliwiające tworzenie wieloplatformowych aplikacji pozwala programistom wykorzystać swoje narzędzia i umiejętności w zakresie języka C# do tworzenia szybkich i atrakcyjnych aplikacji na urządzenia z systemem Android. A opracowane przez firmę Zebra narzędzia EMDK i SDK RFID dla systemu Xamarin ułatwiają wbudowanie do aplikacji działających w tym środowisku wszystkich zaawansowanych funkcji dostępnych w MC3390R. Nasz pakiet EMDK upraszcza proces tworzenia aplikacji klasy korporacyjnej, dzięki czemu cykle opracowywania nowych aplikacji są krótsze i mniej kosztowne. Pakiet SDK RFID dla środowiska Xamarin umożliwia z kolei wykorzystywanie na czytniku MC3390R aplikacji RFID stworzonych na potrzeby innych urządzeń marki Zebra.

Wzmocnienie i gotowość do pracy

Przystosowany do zastosowań w półprzemysłowych środowiskach pracy

Model MC3390R jest odporny na upadki z wysokości 1,5 m (5 ft), a dzięki klasie szczelności IP54 urządzenie jest także zabezpieczone przed zachlapaniem i pyłem. Wykonany ze szkła Corning Gorilla panel dotykowy i szyba imagera zapewniają zaś dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia maksymalną ochronę przed zarysowaniami i pękaniem. Efekt? Pracownicy mogą liczyć na niezawodne działanie pomimo nieuniknionych upadków i zalania urządzenia.


Niezrównana elastyczność zastosowań i wydajność rejestracji danych

Najlepszy w tej klasie urządzeń zasięg i dokładność odczytu RFID

Zasięg 60 ft/18,2 m – o 200% więcej niż w przypadku najlepszego rozwiązania konkurencyjnego. 

Niski całkowity koszt posiadania i elastyczne narzędzia programistyczne

Uproszczony proces tworzenia aplikacji dzięki wspólnej platformie

Jeżeli firma wykorzystuje inne ręczne czytniki RFID marki Zebra na różnych etapach swojego łańcucha dostaw, proces tworzenia nowych aplikacji można usprawnić, korzystając z jednego pakietu programistycznego (SDK). Nie trzeba uczyć się różnych programów do tworzenia aplikacji ani ponownie pisać kodu – ten sam pakiet SDK RFID można wykorzystywać do czytników MC3390R, MC3330R, RFD2000 oraz uchwytu skanującego RFID RFD8500.

Uproszczony proces wdrażania całych flot urządzeń dzięki narzędziom EMDK oraz SDK RFID dla środowiska Xamarin

Niezawodny czytnik RFID dalekiego zasięgu umożliwia częstsze i dokładniejsze inwentaryzacje, co pozwala sprawniej zarządzać zapasami znajdującymi się na hali produkcyjnej, zapleczu czy w centrum dystrybucji.

Wyjątkowa czułość – większa dokładność

Opracowana przez firmę Zebra wysokowydajna technologia radiowa ASIC zapewnia wyjątkową czułość i większą dokładność odczytu, co oznacza o ponad 25% szybszy i ponad 40% dokładniejszy odczyt niż w przypadku innych urządzeń tej samej klasy (w oparciu o wyniki przeprowadzonych przez firmę Zebra testów w konkretnych zastosowaniach).

Wbudowany mechanizm skanowania kodów kreskowych 1D/2D średniego i dalekiego zasięgu

Pracownicy nie muszą już korzystać z różnych urządzeń do rejestracji znaczników RFID i kodów kreskowych – wystarczy wyposażyć ich w MC3390R. Wybrać można mechanizm skanowania o średnim lub wyjątkowo dalekim zasięgu, który pozwoli rejestrować kody kreskowe z odległości od 7,62 cm (3 in) do nawet 21,4 m (70 ft). Obie opcje wyposażone są w opracowaną przez firmę Zebra zaawansowaną technologię skanowania, która umożliwia niezwykle szybką rejestrację kodów kreskowych 1D i 2D niezależnie od ich stanu.

Łatwość wykorzystania technologii lokalizacji

MC3390R może pomóc pracownikom wskazać dokładną lokalizację konkretnego produktu. W trybie licznika Geigera-Müllera urządzenie za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych szybko wskazuje lokalizację dowolnego artykułu.

Automatyczna rejestracja danych z etykiet i formularzy

Jeśli dane zastosowanie wymaga skanowania kilku kodów kreskowych z jednej etykiety lub odczytywania danych z formularza, np. pól wyboru, pól tekstowych i podpisów, Wszystko to można teraz robić za naciśnięciem jednego przycisku dzięki rozwiązaniu SimulScan firmy Zebra – bezpłatnej aplikacji z gamy rozwiązań Zebra Mobility DNA.


Zaawansowana platforma stworzona na potrzeby wymagających warunków pracy w przedsiębiorstwach

Bateria o zwiększonej pojemności

Wysokiej pojemności, wymienna w terenie bateria PowerPrecision+, w którą wyposażony jest czytnik MC3390R, zapewni każdemu pracownikowi niezawodne zasilanie na każdą zmianę. Bateria ta przy typowym użyciu zapewni ponad pięć godzin zasilania – to niemal o 35% więcej niż w przypadku porównywalnego wiodącego produktu konkurencyjnego. Praktyczny wskaźnik LED powiadamia użytkownika o konieczności wymiany baterii, Opracowana przez firmę Zebra technologia PowerPrecision+ zapewnia dostęp do pełnego zestawu informacji o stanie baterii, które ułatwiają identyfikację, usuwanie i wymianę starzejących się baterii.

Lekka budowa i smuklejszy profil

Środowisko pracy w Twoim przedsiębiorstwie wymaga urządzenia o wzmocnionej konstrukcji, ale Twoi pracownicy potrzebują urządzenia, które można łatwo ze sobą nosić i używać przez cały dzień. MC3390R łączy w sobie najlepsze z cech obu typów urządzeń: charakterystyczną dla urządzeń Zebry mocną konstrukcję oraz kompaktowy i ergonomiczny kształt. MC3390R to jeden z najlżejszych czytników RFID UHF w tej klasie urządzeń, skonstruowany z myślą o łatwej obsłudze jedną ręką, niezależnie od tego, czy użytkownik jest prawo-, czy leworęczny.

Bezkonkurencyjna moc obliczeniowa

To zaawansowane urządzenie mobilne zostało stworzone do niezwykle wydajnej pracy aplikacji. MC3390R cechuje większa moc obliczeniowa i pojemność pamięci od wszystkich pozostałych urządzeń w tej klasie. Niezależnie od tego, z ilu aplikacji muszą korzystać Twoi pracownicy, moc MC3390R umożliwi obsługę wszystkich aplikacji.

Zgodność wsteczna z akcesoriami

Do tego czytnika można używać większości posiadanych już akcesoriów do modelu MC3200, co obniża koszt modernizacji sprzętu. Potrzebne dodatki dobrać można także z szerokiej gamy nowych akcesoriów wyposażonych w zaawansowane funkcje – w tym uniwersalne stacje dokujące ShareCradle, które sprawiają, że zarządzanie sprzętem jest łatwe i ekonomiczne.


Klawiatura i duży ekran dotykowy upraszczają wprowadzanie danych

Idealne połączenie — duży ekran dotykowy i klawiatura

Niezależnie od tego, czy stosowane przez firmę aplikacje wymagają obsługi dotykowej, czy też obsługi za pomocą fizycznej klawiatury, model ten zapewnia obie te możliwości. Aplikacja może dzięki temu zajmować cały ekran, a fizyczna klawiatura umożliwi Twoim pracownikom obsługiwanie urządzenia w taki sam sposób, w jaki robią to dziś. MC3390R wyposażony jest w największy w tej klasie urządzeń ekran dotykowy, który zwiększa czytelność i zapewnia bardziej intuicyjny, dotykowy sposób interakcji z urządzeniem.

Łatwe przejście na system Android i nowoczesne interfejsy dotykowe

MC3390R umożliwia migrację do systemu Android we własnym tempie – i bez konieczności zmieniania stosowanego obecnie sposobu pracy. Model ten obsługuje czołowe aplikacje do emulacji terminala, w tym Ivanti Velocity. A dzięki aplikacji AllTouch TE, opcjonalnemu rozwiązaniu w ramach pakietu Mobility DNA, „zielone ekrany” starszych aplikacji terminalowych (Terminal Emulation, TE) można przekształcić w eleganckie ekrany oparte na obsłudze dotykowej.

Trzy opcje klawiatury fizycznej

Model ten umożliwia wybór takiej klawiatury, która w największym stopniu ułatwi pracownikom wprowadzanie danych – alfanumerycznej, numerycznej lub funkcyjno-numerycznej.

Wybór sposobów sygnalizowania informacji na potrzeby różnych środowisk pracy

Dzięki dobrze widocznym diodom pracownicy mogą z łatwością monitorować stan naładowania baterii oraz otrzymywać potwierdzenie pomyślnego wykonania zadania – nawet w najgłośniejszych warunkach pracy. Diody znajdują się po obu bokach urządzenia, co zapewnia widoczność pod każdym kątem.

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wersja 29 klawiszy
  • 4-calowy, dotykowy wyświetlacz z Gorilla Glass
  • Sześciordzeniowy, 64-bitowy procesor 1,8 GHz z optymalizacją mocy
  • System Android 7.0
  • Moduły komunikacyjne Wi-Fi/Bluetooth
  • Odczyt znaczników RFID z odległości ponad 18,2 m
  • Norma odporności IP54

Najpopularniejsza wersja urządzenia:

Kod: MT-MC339R-GF2HG4EU000-0000
Rodzina: MC3300R
Technologia odczytu: RFID (zbliżeniowa)
Procesor: Qualcomm 8056 1.8 GHz hexa-core 64 bit
Ilość pamięci RAM: 4 GB
Ilość pamięci FLASH: 32 GB
System operacyjny: Android 7.0
Klawiatura [ilość klawiszy]: 29
Typ matrycy: LCD TFT
Przekątna matrycy [cale]: 4
Rozdzielczość matrycy [px]: WVGA
Dostępne interfejsy: Bluetooth, WiFi (WLAN), GMS
Obsługiwane kody kreskowe: 2D
Złącza: Micro SD
Pojemność akumulatora [mAh]: 5200
Kolor: Czarny
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Norma odporności (IP): IP54
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 1.5
Uchwyt pistoletowy: tak
Wymiary [mm]: 164 x 96 x 271
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5 do 95% bez kondensacji
Gwarancja producenta [mc]: 12
Instrukcja obsługi  skrócona (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 7.2 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.95 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (PL) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.97 MB
 format pliku: PDF

 

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl