Kolektor danych Zebra PS 20

Kolektor danych - asystent zakupów Zebra PS 20


Zapytaj o cenę i dostępność

 

Najlepszy asystent zakupowy dla klientów i ekspedientów

Zapewnij każdemu klientowi wchodzącemu do Twojego sklepu najlepsze, spersonalizowane doświadczenie zakupów, udostępniając mu asystenta zakupów nowej generacji — urządzenie PS20. Bazując na sukcesie sprawdzonego modelu MC18, PS20 wyposażono w liczne dodatkowe funkcje, dzięki którym obejmuje on prowadzenie w swojej klasie urządzeń i pozwala zapewniać klientom rewolucyjny poziom obsługi i nie tylko. Jest to najbardziej wytrzymałe urządzenie w tej kategorii, gotowe do całodziennego i codziennego użytku, a jego zaawansowane cechy umożliwią Ci stworzenie najlepszego, spersonalizowanego środowiska zakupów. Zyskaj maksymalny zwrot z inwestycji dzięki niezrównanym możliwościom, które obniżają koszty użytkowania urządzenia i wydłużają okres jego eksploatacji. Korzystaj z zalet oprogramowania Zebra Mobility DNA, które obejmuje teraz cztery nowe i unikatowe, zaawansowane aplikacje zapewniające niezrównane funkcje. Zaoferuj swoim klientom najlepsze środowisko zakupów w Twoim sklepie, udostępniając im PS20, urządzenie, które wnosi najwyższą wartość — wyłącznie w ofercie firmy Zebra.

Stwórz idealne środowisko zakupów w sklepie tradycyjnym

System Android — nie trzeba uczyć się obsługi

Podczas obsługi PS20 Twoi klienci będą czuć się pewnie, ponieważ wiedzą już, jak obsługuje się urządzenia z systemem Android. Oznacza to, że szybko i chętnie zaczną korzystać z nowych urządzeń, a Tobie umożliwi korzystanie z intuicyjnych, interaktywnych aplikacji, których oczekują dziś klienci.

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego

Obsługa wielodotykowa. Ekran o wysokiej rozdzielczości jest przejrzysty oraz zapewnia dużo miejsca na wszystkie Twoje aplikacje, a także wyraźny, łatwo czytelny tekst i bogatą grafikę.

Łatwy, szybki i dokładny odczyt kodów kreskowych

Opracowana przez firmę Zebra zaawansowana technologia skanowania oraz inteligentna technologia obrazowania PRZM umożliwiają niezwykle szybką rejestrację kodów kreskowych 1D/2D — niezależnie od ich stanu. Urządzenia PS20 nie trzeba precyzyjnie ustawiać pod odpowiednim kątem względem kodu, wystarczy nakierować je na kod i nacisnąć spust. Dzięki funkcji skanowania automatycznego klienci mogą umieścić PS20 w eksploatowanym już przez Twój sklep uchwycie mocującym i automatycznie skanować artykuły w miarę umieszczania ich w wózku — nie muszą trzymać urządzenia w ręku. Obsługa elektronicznych kodów kreskowych umożliwia klientom łatwe skanowanie kuponów i kart lojalnościowych zapisanych w telefonie komórkowym. A obsługa praktycznie wszystkich typów kodów kreskowych, w tym kodów Digimarc, pozwala zadbać o to, by klienci mogli skanować kody używane w Twoim sklepie dziś oraz te, które będą w nim używane jutro.

Bateria PowerPrecision+ — niezawodne zasilanie, wyłącznie w ofercie firmy Zebra

Zyskaj dłuższy cykl pracy dzięki nowej baterii o większej pojemności. Zaledwie 15 minut ładowania zapewnia wystarczający zapas zasilania na 45 minut pracy urządzenia, a bogate dane na temat baterii, w tym zaawansowane informacje na temat jej stanu technicznego i poziomu naładowania, umożliwiają lepsze zarządzanie baterią.

Obsługa najnowszych ulepszeń technologii Wi-Fi — większy zasięg i szybkość łączności Wi-Fi przy niższym poborze mocy

Zapewnij swoim użytkownikom szybszą i bardziej niezawodną łączność Wi-Fi dzięki technologii MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2. Twoje punkty dostępowe będą teraz mogły komunikować się jednocześnie z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, zwiększając przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został zaś przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Obsługa bogatych funkcji lokalizacyjnych — najwyższy stopień personalizacji obsługi

Obsługa licznych technologii lokalizacji — w tym niskoenergetycznego łącza Bluetooth 5.0 BLE, komunikacji za pomocą światła widzialnego (Visible Light Communication, VLC) za pośrednictwem przedniego aparatu/kamery 5 MP, Wi-Fi oraz oferowanych przez firmę Zebra systemów lokalizacji SmartLens i MPact — umożliwia dostarczanie klientom kuponów promocyjnych w oparciu o ich aktualną lokalizację, zniżek na podstawie wcześniejszych zakupów, a także podawanie najszybszej trasy do realizacji danej listy zakupów, drogi do wybranego produktu i nie tylko.

Dostęp do natychmiastowej pomocy

Poproszenie o pomoc za pomocą PS20 jest bardzo łatwe. Wbudowany mikrofon i głośnik oraz obsługa komunikacji Push-to-Talk umożliwiają potrzebującym pomocy klientom nawiązanie rozmowy z ekspedientem lub asystentem wirtualnym. Funkcja lokalizacji oznacza natomiast, że pomoc nadejdzie szybko, ponieważ ekspedienci mogą szybko znaleźć klienta.

Maksymalny zwrot z inwestycji

Niezrównane wsparcie dla systemu operacyjnego Android i wsparcie w zakresie bezpieczeństwa

PS20 oferuje maksymalny okres użytkowania systemu operacyjnego z wbudowaną obsługą przyszłych wersji systemu Android1. A dzięki oferowanemu przez firmę Zebra rozwiązaniu LifeGuard* zyskasz dożywotnią ochronę zabezpieczeń urządzenia PS20 i wszystkich swoich urządzeń mobilnych z systemem Android, co zapewnia aktualizacje bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy dana wersja systemu Android nie będzie już wspierana przez firmę Google.

Gotowość do codziennej intensywnej pracy

Jeśli chodzi o trwałość, PS20 przoduje w swojej klasie dzięki mocnej konstrukcji, która zapewnia niezawodne działanie przez cały dzień. Tylko asystent PS20 został skonstruowany tak, aby wytrzymywać upadki na beton z wysokości 4 ft/1,2 m w całym zakresie temperatur roboczych oraz 1000 wstrząsów o amplitudzie 1,64 ft/0.5 m, co oznacza najwyższą odporność na upadki i wielokrotne wstrząsy w tej kategorii urządzeń. Wykonany ze szkła Corning Gorilla panel dotykowy i szyba imagera zapewniają zaś dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia maksymalną ochronę przed zarysowaniami i pękaniem — wyświetlaczowi i obiektywowi. A dzięki szerszemu zakresowi temperatur roboczych PS20 można wykorzystywać w większej liczbie miejsc, np. w sekcjach chłodniczych lub zewnętrznych częściach sklepu.

Urządzenie o podwójnej funkcji, zapewniające podwójną wartość

Asystent zakupowy PS20 może także służyć ekspedientom jako potężne narzędzie do zwiększania produktywności. Korzystając z funkcji lokalizacji, ekspedienci mogą na przykład szybko kompletować zamówienia dla klientów preferujących dokonywanie zakupów online z odbiorem w sklepie, aby mieć pewność, że zamówienie będzie gotowe, kiedy klient pojawi się w sklepie po jego odbiór. A za pomocą wyposażonej w funkcję Bluetooth drukarki mobilnej ekspedienci mogą szybko zmieniać etykiety cenowe przy obniżkach podczas wyprzedaży i wykonywać inne zadania.

Nowy aparat/kamera przednia 5 MP — obsługa bardziej zaawansowanych aplikacji

Umożliwia stosowanie szerokiej gamy aplikacji wykorzystujących obraz. Można na przykład włączyć funkcję rozpoznawania twarzy w celu automatycznej identyfikacji klienta, eliminując konieczność skanowania przez niego karty lojalnościowej. Można także w niedrogi sposób wdrożyć najnowszą technologię lokalizacji, VLC, która do śledzenia klientów i pracowników wykorzystuje istniejącą infrastrukturę oświetlenia LED.

Minimalizacja kosztów modernizacji sprzętu dzięki zgodności wstecznej

Z nowym asystentem zakupowym PS20 można wykorzystywać wszystkie posiadane przez sklep akcesoria do modelu MC18, co umożliwia efektywną kosztowo modernizację sprzętu do najnowszej technologii do personalizacji zakupów. Nie trzeba wymieniać stacji dokujących — nawet jeżeli używana aktualnie stacja to uniwersalna i zajmująca niewiele miejsca stacja dokująca 3 w 1 zamontowana w konfiguracji wysokiej gęstości, bardzo wysokiej gęstości czy też konfiguracji biurkowej.

Szybsze wdrażanie dzięki oprogramowaniu do konfiguracji stacji dokujących

Przygotowanie samokonfigurujących się stacji dokujących do pracy przebiega automatycznie, co pozwala zaoszczędzić czas i upraszcza wdrażanie.


Najlepsze funkcje o wartości dodanej dzięki czterem nowym, zaawansowanym aplikacjom w ramach oprogramowania Mobility DNA — wyłącznie w ofercie firmy Zebra

WorryFree WiFi — niezawodna, doskonała łączność Wi-Fi

Teraz możesz wyposażyć każdego pracownika w najlepszą możliwą łączność Wi-Fi — na każdą minutę każdej zmiany. To bezpłatne narzędzie zapewnia niemal natychmiastowy czas reakcji aplikacji, niezrównaną wydajność roamingu, a także wyjątkową jakość transmisji głosu i czystość dźwięku podczas każdej rozmowy — wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykorzystywać swoją sieć Wi-Fi do zwiększania produktywności siły roboczej i zapewniania swoim klientom lepszej obsługi.

Konsola PowerPrecision — zapobieganie spadkowi produktywności personelu powodowanemu przez starzejące się baterie

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia identyfikację i usuwanie z floty starzejących się baterii, zanim wpłyną one na wydajność pracy personelu i dostępność urządzeń dla użytkowników.

LifeGuard — pełna, rewolucyjna kontrola nad procesem aktualizacji

Aktualizacja używanych przez firmę urządzeń mobilnych z systemem Android to często proces czasochłonny, kosztowny i złożony, a ponadto trudny do monitorowania. Teraz wszystko to można z łatwością robić za pomocą funkcji LifeGuard Analytics — narzędzia dostępnego bezpłatnie w ramach umowy o usługi wsparcia Zebra OneCare. Zapewnia ono informacje o dostępnych aktualizacjach i podaje, czy dana aktualizacja jest aktualizacją priorytetową oraz umożliwia sprawdzanie, które urządzenia kwalifikują się do której aktualizacji. Pozwala on także automatycznie aktualizować urządzenia bezprzewodowo za naciśnięciem jednego przycisku oraz z łatwością monitorować proces aktualizacji i zarządzać nim w czasie rzeczywistym.

Restricted Mode — prostota zarządzania dostępem do funkcji Google Mobile Services (GMS)

Restricted Mode, nowa funkcja w ramach aplikacji StageNow, to pierwsze w branży rozwiązanie tego rodzaju. Umożliwia ono dezaktywację funkcji Google Mobile Services (GMS), w które standardowo wyposażony jest system operacyjny, za jednym prostym kliknięciem — i ponowną ich aktywację w razie potrzeby. Aplikacja StageNow jest bezpłatna i zainstalowana fabrycznie na każdym urządzeniu PS20.

Zastosowania:

 • Handel detaliczny- Typy sklepów:
  • Sklepy spożywcze
  • Sklepy budowlane
  • Duże domy towarowe
  • Hipermarkety
  • Placówki detaliczne prowadzące sprzedaż towarów w ilościach hurtowych
  • Duże sklepy budowlane

Najważniejsze cechy produktu:

 • Ekran dotykowy pojemnościowy WVGA o przekątnej 4 cale
 • Android 10
 • Imager 1D/2D
 • Bluetooth, Wi-Fi
 • Ultra lekki (290 g)

Najpopularniejsza wersja urządzenia:

Kod:  
Rodzina: PS20
Ilość pamięci RAM: 4 GB LPDDR4 SDRAM (dyskretna)
Ilość pamięci FLASH: 32 GB MLC eMMC Flash
Rozszerzenie pamięci: Dostępne dla użytkownika gniazdo MicroSD na karty SDHC 32 GB i SDXC do 256 GB
Procesor: Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz
System operacyjny: Android 10 z możliwością aktualizacji do A11/R
Pojemność akumulatora [mAh]: Bateria litowo-jonowa PowerPrecision+ do ponownego ładowania o standardowej pojemności 3500 mAh
Wyświetlacz: 4-calowy kolorowy wyświetlacz pojemnościowy WVGA
Panel dotykowy: Panel dotykowy ze szkła Corning Gorilla ze szczeliną powietrzną
Podświetlenie Model podstawowy: białe podświetlenie LED
Model Plus: czerwone podświetlenie LED z układem diod celowniczych
Dostępne interfejsy: Bluetooth, WiFi (WLAN)
Technologia odczytu: Model podstawowy: Imager SE2100 1D/2D
Model Plus: Imager SE4710 1D/2D + obsługa kodów Digimarc
Obsługiwane kody kreskowe: 1D, 2D
Aparat/ kamera przednia: Wyłącznie model Plus: 5 MP, stała ostrość
Temperatura pracy: od -10°C do 50°C
Temperatura składowania: od -20°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5% do 90% bez kondensacji
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: Upadek na beton z wys. 1,2 m (4 ft.) na gładką powierzchnię z betonu w całym zakresie temperatur roboczych
Klasa szczelności:  
Gwarancja producenta [mc]: 12
Instrukcja obsługi  skrócona (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 3.10 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja obsługi (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 10.10 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.70 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (PL) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.23 MB
 format pliku: PDF

Dostępne wersje urządzenia:

Zebra PS20 Plus, 2D, SE4710, USB, BT, Wi-Fi, GMS, Android PS20J-P4G1A600
portable data collection device, 2D, imager (SE4710), front camera (5MP), 10.5 cm (4''), USB, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 16GB, Android (8.1), incl.: Google Mobile Services, battery, 3500 mAh

Zebra PS20 Plus, 2D, SE4710, USB, BT, Wi-Fi, GMS, Android PS20J-P4H1A600
portable data collection device, 2D, imager (SE4710), front camera (5MP), 10.5 cm (4''), USB, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), incl.: Google Mobile Services, battery, 3500 mAh

 

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl