Kolektor danych Zebra TC 25

Kolektor danych Zebra TC 25


Zapytaj o cenę i dostępność

 

Całe dnie spędzasz na realizowaniu dostaw, naprawianiu sprzętu lub świadczeniu usług – od usług wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych po dostarczanie przesyłek, prace konserwacyjne w terminalach przeładunkowych i inne. Codziennie masz tyle zadań do wykonania, a tak mało czasu – i tylu konkurentów gotowych do przejęcia Twoich klientów, jeżeli Ty nie wywiążesz się z zadania wystarczająco szybko. Potrzebne Ci narzędzie, które umożliwi Ci szybszą i sprawniejszą pracę – i pomoże codziennie zadowolić większą liczbę klientów. Z pomocą przychodzi tu TC25. Ten smartfon został stworzony do pracy. Deszcze, upały, mrozy, upadki i zalania – TC25 poradzi sobie ze wszystkim. Dzięki unikatowemu przypinanemu modułowi zasilającemu PowerPack nie trzeba będzie już nigdy martwić się tym, że bateria straci moc podczas ważnego zadania. Prawdziwy skaner kodów kreskowych błyskawicznie zarejestruje praktycznie dowolny kod kreskowy w dowolnym stanie – nie trzeba celować ani czekać. Teraz Twoi pracownicy będą mogli skanować części, aby precyzyjnie rejestrować koszty naprawy, lub skanować artykuły w ramach zamówienia w celu zweryfikowania dostawy, co pozwoli Ci uzyskać informacje potrzebne do zabezpieczenia zysków i dbania o jakość obsługi klienta – bez konieczności dodawania czasochłonnych procedur opartych na ręcznym zapisywaniu informacji na wydrukach. A dzięki bezpłatnej i zainstalowanej fabrycznie aplikacji DataWedge kody kreskowe można przesyłać bezpośrednio do aplikacji stosowanych obecnie – bez konieczności tworzenia nowych ani modyfikowania istniejących.

 

Jeśli chodzi o dokumentowanie, wszystkie wymagane dane można błyskawicznie, w ciągu ułamka sekundy, zarejestrować za pomocą kolorowego aparatu fotograficznego o wysokiej rozdzielczości 8 MP z automatyczną regulacją ostrości. Zdjęcie przesyłki może na przykład posłużyć za dowód dostawy, zrobione w biurze klienta zdjęcie produktów dostarczonych w paczce za potwierdzenie stanu dostarczonej przesyłki, a zdjęcie wykonanej naprawy lub uporządkowanego terenu – dowód wykonania usługi.

Jeśli chodzi o wartość dodaną, TC25 Cię nie zawiedzie. Za pomocą naszej przystępnej cenowo usługi abonamentowej w ciągu zaledwie jednego dnia przekształcisz TC25 w krótkofalówkę z funkcją komunikacji głosowej Push-to-Talk, dzięki czemu każdy członek Twojego zespołu już zawsze będzie osiągalny – wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, niezależnie od tego, czy w danej chwili pracuje w terenie, czy też wewnątrz budynków Twojej firmy.

A jeśli chodzi o usługi i wsparcie, damy Ci ochronę, jakiej nie może zapewnić żaden konsumencki plan serwisowy – otrzymasz dwa lata ochrony obejmującej normalne zużycie i awarie urządzeń, niezrównane i dostępne wyłącznie od producenta wsparcie techniczne, narzędzie do diagnostyki umożliwiające identyfikację i rozwiązywanie problemów na miejscu, krótki czas oczekiwania na naprawę dzięki obsłudze w pierwszej kolejności, bezpłatne zwroty i wiele innych korzyści. A wszystko to za cenę stanowiącą ułamek kosztu pojedynczej naprawy nieobjętej ochroną.

 

Weź do ręki TC25 – wytrzymały smartfon stworzony dla Twojego małego przedsiębiorstwa, który dostarczy Ci moc niezbędną do oszczędzania czasu i pieniędzy oraz zwiększania sprzedaży i rentowności Twojej firmy.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Komputer mobilny z niezawodnym, całodziennym zasilaniem - PowerPack
  • Kolorowy aparat fotograficzny 8 MP
  • Funkcje natychmiastowej łączności głosowej i bezpiecznej komunikacji tekstowej
  • Wbudowany skaner 2D
  • Szybka łączność 4G oraz Bluetooth i Wi-Fi

Parametry techniczne:

Kod: MT-TC25BJ-10C102A6000-01MI
Rodzina: TC25
Ilość pamięci RAM: 2 GB
Ilość pamięci FLASH: 16 GB
Procesor: APQ8037 64-bit, 8-core, ARM Cortex A53
System operacyjny: Android 7.0
Pojemność akumulatora [mAh]: 3000
Gwarancja producenta [mc]: 12
Panel dotykowy: tak
Typ matrycy: LED
Dostępne interfejsy: Bluetooth, WiFi (WLAN)
Kamera: 8Mpix
Technologia odczytu: imager 2D (area imager, wizyjny)
Obsługiwane kody kreskowe: 2D, 1D
Temperatura pracy: od -10°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5% do 95%
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: 1.2
Przekątna matrycy [cale]: 4.3
Rozdzielczość matrycy [px]: 1280 x 960

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl