Kolektor danych Zebra TC8300

Kolektor danych Zebra TC8300


Zapytaj o cenę i dostępność

 

 

Opierając się na najbardziej rewolucyjnej na świecie konstrukcji komputera dotykowego klasy korporacyjnej, do tego modelu dodaliśmy najlepszy możliwy zestaw funkcji, dzięki któremu użytkownik urządzenia będzie mógł poradzić sobie ze wszystkim. Maksymalna wydajność pracy aplikacji. Maksymalna prostota obsługi. Maksymalna liczba opcji w zakresie rejestracji danych. Maksymalna łatwość migracji do systemu Android. Maksymalne bezpieczeństwo. Maksymalna łatwość zarządzania. A wszystko to zamknięte w urządzeniu o rewolucyjnej budowie, którą cechuje niespotykana dotąd ergonomika minimalizująca konieczność wykonywania niewygodnych ruchów, co zapewnia pracownikom najwyższą wygodę użytkowania — i o 14%* zwiększa produktywność siły roboczej.

Możliwość natychmiastowej migracji aplikacji TE do systemu Android, od razu po wyjęciu urządzenia z opakowania

TC8300 umożliwia użytkownikom korzystanie z istniejących aplikacji TE — bez konieczności modyfikowania panelu zarządzania aplikacją i szkolenia użytkowników. A kiedy firma będzie gotowa, za pomocą oprogramowania do pełnodotykowej emulacji terminala All-Touch Terminal Emulation (TE) może z łatwością przekształcić „zielone ekrany” w obsługiwane dotykowo aplikacje systemu Android, które zwiększą produktywność — bez konieczności pisania kodu.

Większy zasięg i szybkość łączności Wi-Fi — przy niższym poborze mocy

Technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2 umożliwia punktom dostępowym jednoczesne komunikowanie się z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, co zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża cykl pracy przy zasilaniu z baterii.

Bluetooth 5.0 — dwa razy większa szybkość, cztery razy większy zasięg, niższy pobór mocy

Technologia Bluetooth 5.0 zapewnia większą wydajność drukarek, zestawów słuchawkowych i innych urządzeń Bluetooth, jednocześnie pobierając mniej mocy, co wydłuża cykl pracy baterii.

Zasilanie z baterii na trzy zmiany i bezkonkurencyjne opcje zarządzania baterią

Dzięki największej w tej klasie pojemności baterii TC8300 może pracować przez trzy zmiany pod rząd, nie wymagając ładowania. A wyczerpujące informacje o stanie baterii ułatwiają identyfikację i usuwanie starzejących się baterii, których nie można już do pełna naładować.

Dożywotnia ochrona zabezpieczeń dla systemu Android

Dzięki usłudze LifeGuardTM for AndroidTM Twoja firma zyska aktualizacje zabezpieczeń niezbędne jej do dbania o bezpieczeństwo urządzeń marki Zebra z systemem Android każdego dnia, którego będą

System Android — nie trzeba uczyć się obsługi

Model ten zapewni firmie wszystkie zalety najnowszej wersji systemu Android, a pracownikom łatwość obsługi, ponieważ wiedzą oni już, jak obsługuje się urządzenia z tym systemem — praktycznie eliminuje to konieczność poświęcania czasu na szkolenia i sprawia, że pracownicy szybko i chętnie zaczną korzystać z nowych urządzeń.

Maksymalna moc — maksymalna wydajność pracy aplikacji

Niezwykle mocny ośmiordzeniowy procesor i nawet do ośmiu razy pojemniejsza pamięć RAM i do trzydziestu dwóch razy pojemniejsza pamięć Flash w stosunku do poprzedniej generacji — modelu TC8000 — dostarczą moc niezbędną do zapewniania niezwykle wydajnej pracy wszystkich aplikacji głosowych i obsługujących dane. Zaawansowana architektura pamięci zapewni zaś dziesięciokrotnie dłuższy czas użytkowania niż czas użytkowania typowej pamięci.

Najwyższy komfort użytkownika

Nadzwyczajna ergonomia — wyjątkowa produktywność i wygoda

Innowacyjny kąt skanowania eliminuje konieczność ciągłego przechylania urządzenia (niezbędnego do lepszego widzenia ekranu i wprowadzania danych w przypadku modeli tradycyjnych), zwiększając produktywność o 14%* poprzez ograniczenie ruchu nadgarstka o 55% i zmniejszenie wysiłku mięśni o 15%.

Bezbłędna rejestracja każdego kodu kreskowego

Nasze zaawansowane moduły skanujące umożliwią Twoim pracownikom bezbłędną rejestrację, za każdym razem, praktycznie dowolnego kodu kreskowego w dowolnym stanie. A dzięki pięciu dostępnym opcjom w naszej ofercie znajdzie się moduł skanujący doskonale odpowiadający Twoim potrzebom. Imager SE4850 o zwiększonym zasięgu umożliwia skanowanie kodów kreskowych 1D i 2D z niezrównanych odległości — od 3 in./7,62 cm do 70 ft/21,4 m — co stanowi odległość do 60% bliższą i do 35% dalszą niż odległości obsługiwane przez modele konkurencyjne. Wiodące w branży pole widzenia pozwala na rejestrację szerokich (liczących 4 in./10,16 cm szerokości) kodów kreskowych z odległości nawet 7 in./17,78 cm — czyli niemal o 1/3 krótszej od odległości, z jakiej takie kody skanują urządzenia konkurencyjne. Nasze imagery SE4770 i SE4750 MR to rozwiązania doskonałe do skanowania wymagającego standardowego lub średniego zasięgu. Model z modułem SE4750 DPM zapewnia funkcję niezawodnego i błyskawicznego skanowania praktycznie każdego typu bezpośrednich oznaczeń części. A nasz sprawdzony moduł SE965 1D wyposażony jest w technologię skanowania adaptacyjnego, która zapewnia najszerszy zasięg skanowania w tej klasie urządzeń.

Najbardziej wytrzymała konstrukcja — najbardziej niezawodne działanie

Model TC8300 został skonstruowany z myślą o codziennej, całodziennej pracy w najtrudniejszych nawet warunkach magazynowych. Charakteryzujący się najwyższymi w naszej gamie produktów parametrami odporności na uderzenia komputer TC8300 działa niezawodnie nawet po 2000 kolejnych wstrząsów w teście wstrząsowym oraz wielokrotnych upadkach na beton z wysokości 8 ft (2,4 m). To pyłoszczelne urządzenie wytrzyma także działanie silnego strumienia wody, pracę w chłodniach oraz nieustanne zmiany temperatury — od bardzo wysokiej po temperatury spadające poniżej zera — co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy na zewnętrznych placach przeładunkowych. A szkło Corning Gorilla zapewnia dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia maksymalną ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami — panelowi dotykowemu i szybce skanera.

Pierwsza w branży funkcja skanowania zbliżeniowego bez użycia rąk za pomocą urządzenia ręcznego

Czujnik zbliżeniowy automatycznie włącza funkcję skanowania, niezależnie od tego, czy TC8300 jest noszony na biodrze czy pasku na ramię, czy też umieszczony w uchwycie na wózku lub na biurku. Pracować można w dwóch trybach — skanowania z bliskiej odległości (od niemal bezpośredniego kontaktu do 6 in./15 cm) lub od kontaktu do 1,96 ft/60 cm

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego — elastyczne wprowadzanie danych

Model ten zapewni Twoim pracownikom najlepszą możliwą obsługę dotykową. Czterocalowy wyświetlacz to pole do popisu dla aplikacji wykorzystujących dużą ilość danych graficznych i opartych na intuicyjnej obsłudze. Użytkownicy mogą obsługiwać aplikacje palcem — nawet w rękawiczce — lub rysikiem.

Możliwość jednoczesnej rejestracji kilku kodów kreskowych i całych formularzy za jednym naciśnięciem przycisku skanowania

SimulScan umożliwia łatwe rejestrowanie etykiet na kartonach i paletach z wieloma kodami kreskowymi, a także pól tekstowych.

Zdjęcia, wideo i nie tylko — w ultrawysokiej rozdzielczości

Nowy, opcjonalny kolorowy aparat/kamera tylna 13 MP umożliwi pracownikom robienie szczegółowych zdjęć i filmów wideo w celu dokumentowania stanu, zgodności z przepisami i nie tylko.


Nowy wymiar produktywności i wartości zapewnianej przez urządzenia dzięki nowym, zaawansowanym aplikacjom Mobility DNA — wyłącznie w ofercie firmy Zebra

WorryFree WiFi — niezawodna, doskonała łączność Wi-Fi

Teraz możesz wyposażyć każdego pracownika w najlepszą możliwą łączność Wi-Fi — na każdą minutę każdej zmiany. To bezpłatne narzędzie z gamy Mobility DNA zapewnia niemal natychmiastowy czas reakcji aplikacji, niezrównaną wydajność roamingu, a także wyjątkową jakość transmisji głosu i funkcje diagnozowania sieci — wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykorzystywać swoją sieć Wi-Fi do zwiększania produktywności siły roboczej i zapewniania swoim klientom lepszej obsługi.

Konsola PowerPrecision — zapobieganie spadkowi produktywności personelu powodowanemu przez starzejące się baterie

To bezpłatne rozwiązanie z gamy Mobility DNA przeznaczone dla komputerów stacjonarnych zapewnia łatwy do odczytywania pulpit sterowniczy, który umożliwia szybkie identyfikowanie i usuwanie z floty starzejących się baterii, zanim wpłyną one na wydajność pracy personelu i dostępność urządzeń dla użytkowników.

Pełna, rewolucyjna kontrola nad procesem aktualizacji

Aktualizacja używanych przez firmę urządzeń mobilnych z systemem Android to często proces czasochłonny, kosztowny i złożony, a ponadto trudny do monitorowania. Teraz wszystko to można z łatwością robić za pomocą funkcji LifeGuard Analytics — narzędzia dostępnego bezpłatnie w ramach umowy o usługi wsparcia Zebra OneCare. Zapewnia ono informacje o dostępnych aktualizacjach oraz podaje, czy dana aktualizacja jest aktualizacją priorytetową, i umożliwia sprawdzanie, które urządzenia się do niej kwalifikują. Pozwala on także automatycznie aktualizować urządzenia bezprzewodowo za naciśnięciem jednego przycisku oraz z łatwością monitorować proces aktualizacji i zarządzać nim w czasie rzeczywistym.

Zastosowania:

  • Handel detaliczny
  • Sektor produkcji
  • Zarządzanie magazynem
  • Łańcuch chłodniczy
  • Administracja publiczna

Najważniejsze cechy produktu:

  • bezproblemowa migracja do systemu android
  • zaawansowana platforma — maksymalna produktywność pracowników
  • kompleksowe funkcje rejestracji danych

Najpopularniejsza wersja urządzenia:

Kod: TC83B0-A005A510RW
Rodzina: TC8300
Ilość pamięci RAM: Modele: podstawowy, odporny na kondensację, DPM* i modele
pakietu 1: RAM 4 GB / Flash 32 GB (typu pSLC)
Modele pakietu 2: 8 GB RAM/128 GB 3D TLC Flash
Ilość pamięci FLASH: 32 GB Flash pLSC
Rozszerzenie pamięci: Gniazdo na karty microSD zgodne ze standardem SDXC
Procesor: ośmiordzeniowy procesor 2.2 GHz Qualcomm® 64-bit Snapdragon™
System operacyjny: Android 10 z możliwośćią aktualizacji do A11/R
Pojemność akumulatora [mAh]: Bateria litowo-jonowa PowerPrecision+ 7000 mAh z możliwością wymiany podczas pracy urządzenia
Wyświetlacz: 800 × 480 pikseli; przekątna 4,0”; transfleksyjny wyświetlacz LCD; obsługa 16,7 miliona kolorów (24-bity); 400 nitów
Panel dotykowy: Wielodotykowy pojemnościowy projekcyjny; wprowadzanie danych opuszkami palców (w rękawicy lub bez); obsługa rysika dotykowego (do nabycia osobno); szkło Corning® Gorilla®
Sygnalizacja Sygnał dźwiękowy, kolorowe diody LED, wibracja
Dostępne interfejsy: Bluetooth, Wi-Fi, NFC (zależy od konfiguracji)
Kamera: Tylna 13 MP z automatyczną regulacją ostrości, przesłona f/2.4 (opcjonalnie)
Technologia odczytu: SE965: skaner laserowy 1D o standardowym zasięgu
SE4750: wielokierunkowy imager 1D/2D o średnim zasięgu
SE4770: wielokierunkowy imager 1D/2D o standardowym zasięgu
SE4750 DPM: Imager Direct Part Mark (DPM)
SE4850: Imager 1D/2D o zwiększonym zasięgu
Obsługiwane kody kreskowe: 1D, 2D
Temperatura pracy: od -20°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Szok termiczny Szybkie przejście od temp. od -40° do 158°F/od -40° do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5% do 95%
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: Wielokrotne upadki na beton z wys. 8 ft (2,4 m) w temperaturze pokojowej zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810G; wielokrotne upadki na beton z wys. 6 ft (1,8 m) w całym zakresie temperatur roboczych
Klasa szczelności: IP65
Gwarancja producenta [mc]: 12
Instrukcja obsługi  skrócona (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 2.10 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja obsługi (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 20.40 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (PL) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.35 MB
 format pliku: PDF

 

Dostępne wersje urządzenia:

Zebra TC8300, 2D, MR, BT, Wi-Fi, Android TC83B0-2005A510RW
portable data collection device, 2D, imager (medium range), brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300 Condensation Resistant, 2D, MR, BT, Wi-Fi, CR, Android TC83B0-2005A61CRW
portable data collection device, 2D, imager (medium range), condensation resistant, vibration, brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300, 2D, ER, BT, Wi-Fi, Android TC83B0-3005A510RW
portable data collection device, 2D, imager (extended range), brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300 Condensation Resistant, 2D, ER, BT, Wi-Fi, CR, Android TC83B0-3005A61CRW
portable data collection device, 2D, imager (extended range), condensation resistant, vibration, brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300, 1D, BT, Wi-Fi, Android TC83B0-A005A510RW
portable data collection device, 1D, laser, brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300, 2D, ER, BT, Wi-Fi, NFC, Android TC83BH-3205A710RW
portable data collection device, 2D, imager (extended range), Cam (13MP, auto-focus), vibration, brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

Zebra TC8300, 2D, MR, BT, Wi-Fi, NFC, Android TC83BH-2205A710RW
portable data collection device, 2D, imager (medium range), Cam (13MP, auto-focus), brightness: 400cd, 10.5 cm (4''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, 800x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP65, incl.: battery, 7000 mAh

 

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl