Monitor z panelem dotykowym Preh KeyTec MCI 15

Monitory z panelem dotykowym

Panele (ekrany) dotykowe były do niedawna dość egzotycznym i drogim interfejsem stosowanym w dziedzinach związanych z zaawansowaną technologią (kontrola ruchu powietrznego, sterowanie elektrowniami atomowymi). Dzięki swym zaletom sprzęt dotykowy obecnie jest już stosowany na szeroką skalę w różnych gałęziach przemysłu, a ponieważ sie sprawdza jest coraz częściej wykorzystywany w wielu innych branżach. Najważniejszymi zaletami rozwiązań wykorzystujących technologie dotykowe są:

 • Szybkość wprowadzania danych.
  Ekrany dotykowe umożliwiają szybki dostęp do wszystkich rodzajów systemów cyfrowych, bez kłopotliwego pośrednictwa interfejsu tekstowego. Opanowanie przez użytkownika obsługi myszy czy klawiatury tak, aby w sposób skoordynowany mogły uaktywniać potrzebne elementy na ekranie, wymaga czasu. Szybsze wprowadzanie informacji zapewnia lepszą obsługę klienta w restauracjach, hotelach, kinach, teatrach oraz sklepach.
 • Łatwość opanowania zasad działania .
  Każdy człowiek, gdy czegoś chce intuicyjnie wyciąga po to rękę. Posługiwanie się ekranem dotykowym wykorzystuje tę zasadę: wystarczy wskazać potrzebną rzecz. Są osoby, które nie czują się dość pewnie, by skorzystać z klawiatury i myszy, a jednak nie mają najmniejszych oporów, gdy w grę wchodzi dotykanie ekranu. Mają świadomość, że niczego nie można zepsuć, użytkownicy końcowi będą czuli się pewnie i instynktownie nauczą się korzystać z interfejsu, co zmniejszy lub wyeliminuje konieczność szkolenia. Czy jest to osoba prowadząca punkt informacyjny czy nadzorująca proces produkcyjny, pielęgniarka wprowadzająca dane pacjenta do komputera, kelner wystawiający rachunek, systemy obsługiwane za pomocą ekranów dotykowych już od pierwszego dotyku z każdego uczynią eksperta.
 • Efektywne wykorzystanie przestrzeni.
  Przestrzeń jest cenna, więc ważne jest jej jak najefektywniejsze wykorzystanie. Monitory dotykowe gwarantują, ze miejsce na biurku, czy gdziekolwiek indziej, nie marnuje się, ponieważ urządzenie do komunikacji z komputerem jest w pełni zintegrowane z wyświetlaczem. Jeszcze więcej miejsca można zaoszczędzić dzięki płaskim monitorom LCD. Największą zaletą jest to, że między użytkownikiem a monitorem nie ma przewodów, które łatwo mogą się poplątać, uszkodzić lub po prostu gromadzą kurz.
 • Trwałość i łatwość utrzymania w czystości.
  Ekran dotykowy wykonany jest ze szkła lub podobnego materiału o utwardzonej powierzchni. Jego czyszczenie jest więc łatwe i dlatego znakomicie nadaje się do zastosowania w typowych warunkach występujących w restauracjach, szpitalach oraz w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Wszystkie rozwiązania techniczne umożliwiają obsługę w rękawiczkach, co jest niezwykle korzystne w przypadku zastosowań, w których higiena jest najważniejsza lub gdy temperatura czy przepisy bezpieczeństwa na stanowisku pracy wymagają korzystania z rękawiczek. Ponadto ekrany dotykowe odporne są na kurz, pył, tłuszcze lub ciecze. Są one na tyle wytrzymałe, że potrafią sprostać trudnym warunkom środowiskowym, w których klawiatury i myszy często ulegają uszkodzeniu.
 • Łatwość obsługi
  Panele dotykowe praktycznie wykluczają błędy, ponieważ użytkownicy dokonują wyboru z przejrzyście opracowanego menu. Informacje wyświetlane w danym momencie na ekranie ograniczone są co do liczby i funkcji, składając się na etapową, niepodatną na pomyłki sekwencję czynności, prowadzącą użytkownika przez skomplikowane procedury. Pozwala to na przykład znacznie uprościć aplikacje diagnostyki medycznej, w przypadku których konieczny jest szybki i łatwy dostęp do obszernych baz danych. Ekrany dotykowe są też użyteczne tam, gdzie trzeba uprościć sterowanie procesami obsługiwanymi za pomocą licznych przycisków lub przełączników, a także wtedy, gdy zawartość systemu wymaga ochrony przed nieupoważnionym dostępem. W handlu detalicznym, dotykowe systemy pozycjonowania usprawniają proces zwrotu towarów i odzyskiwania pieniędzy przez ograniczenie czasu potrzebnego klientowi na zwrot danego towaru oraz poprawiają zarządzanie zapobiegające stratom. Panel dotykowy jest interfejsem, który jest naturalnie prosty w użyciu, jego zastosowanie redukuje czas szkolenia, zmniejszając tym samym koszty.

  Monitory z panelem dotykowym firmy Preh KeyTec odznaczaja się wyjątkowo wysoką jakością wytworzenia i znalazły uznanie wielu użytkowników na całym świecie, przy często bardzo intensywnej pracy. Dostępne na polskim rynku modele monitorów zostały wyszczególnione poniżej.


  Monitory dotykowe firmy Preh Key Tec

  Monitory wolnostojące:

  Model monitora: Cena jednostkowa netto*
  Preh Touchscreen MCI 15T od 779 EURO*
  Preh Touch Commander MCI 15 Slim od 779 EURO*
  Preh Touchscreen MTE 15 od 749 EURO*

  *) Podane ceny jednostkowe dotyczą dostaw monitorów w wersji standardowej (bez opcji) w ilościach minimalnych powyżej 32 szt.

   

  Monitory dotykowe firmy ELO

  Monitory wolnostojące:
  Model monitora: Cena jednostkowa netto
  Monitor dotykowy ELO 0700L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1215L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1515L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1519L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1522L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1529L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1715L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1729L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1915L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1900L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1919L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 2200L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 2201L Tel.

  Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%  Monitory do zabudowy:
  Model monitora: Cena jednostkowa netto
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1247L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1537L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1541L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1739L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1937L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1938L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 1939L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2239L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2240L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2242L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2243L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2244L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 2639L Tel.
  Monitor dotykowy do zabudowy ELO 3239L Tel.

  Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%


  Monitory medyczne:
  Model monitora: Cena jednostkowa netto
  Monitor dotykowy ELO 1528L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1919LM Tel.
  Monitor dotykowy ELO 1928L Tel.
  Monitor dotykowy ELO 2400LM Tel.

  Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%

   

   

   

  W ofercie posiadamy też inne modele monitorów z panelem dotykowym.

  Kontakt w sprawie monitorów z panelem dotykowym: komputery@hant.pl

  « wstecz

   


 • P.U.H. HANT
  ul. Brzoskwiniowa 30
  62-095 Murowana Goślina

  tel. 61/811 80 58
  61/811 80 59
  61/812 29 54
  fax. 61/811 80 55
  mail:biuro@hant.pl