Laptop dla firmy

Notebooki / Laptopy/ Ultrabooki dla wymagających


Komputer przenośny, jako niezbędne narzędzie pracy i nauki, źródło informacji i rozrywki powinien być dostosowany do precyzyjnie określonych potrzeb Użytkownika.

Laptopy/ Notebooki

HANT dostarcza nowe laptopy takich producentów jak: DELL, HP, Leonovo i in. wg parametrów lub niezbędnych funkcjonalności określonych przez przyszłego Użytkownika. Notebooki to obecnie podstawowe narzędzie pracy, które zapewnia mobilność, umożliwia pracę zdalną z wykorzystaniem dostępnych obecnie rozwiązań telekomunikacyjnych.

Proponowane przez HANT laptopy są wyposażone we wbudowane mikrofon oraz kamerkę, co umożliwia udział w konferencjach i spotkaniach wirtualnych, związanych ze zdalną pracą (home office) lub zdalną edukacją.

Jeśli chcesz wybrać laptopa dopasowanego do Twoich potrzeb,  skorzystaj z porad specjalistów i  zapytaj o cenę i dostępność

Poleasingowe laptopy, notebooki, ultrabooki.

Laptopy poleasingowe, które są dostępne na polskim rynku, najczęściej były krótko użytkowane przez firmy i zwykle mają bardzo dobre parametry. Ich ceny są zdecydowanie niższe od cen nowych urządzeń. HANT oferuje laptopy wiodących producentów, do których należą: DELL, HP, Leonovo i in.

Wartość komputerów przenośnych poleasingowych, oprócz parametrów, jest zależna także od stanu technicznego danego egzemplarza. Stan ten jest określany wg klasyfikacji opisanej poniżej.

Klasa A+

Komputery przenośne klasy A+ to najwyższej jakości laptopy poleasingowe w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, które możesz znaleźć w naszej ofercie. Większość z nich to urządzenia,które wykorzystywano wcześniej przez pracowników dużych firm do zadań służbowych. Każdy oferowany przez nas laptop  poleasingowy klasy A+ to bardzo dokładnie sprawdzony sprzęt, starannie wyselekcjonowany przez nasz doświadczony zespół. Szukasz laptopa z górnej półki w dobrej cenie? Nasze laptopy klasy A+ to dobry trop!

Klasa A

Notebooki poleasingowe klasy A to sprzęt dla wymagających. W tej kategorii znajdziesz sprawdzone urządzenia w nienagannym stanie technicznym i wizualnym, odznaczające się wydajnością wystarczająca do codziennej pracy zarówno w domu, jak i w środowisku firmowym. Proponujemy starannie wyselekcjonowane, pochodzące ze sprawdzonych źródeł  laptopy poleasingowe. Klasa A to wysoka półka. W tej kategorii znajdziesz komputery przenośne najbardziej cenionych producentów, jak: Dell, HP czy Lenovo. Polecamy!

Klasa A-

Laptopy poleasingowe klasy A- to sprzęt z wysokiej półki. Oferujemy wyłącznie przetestowane urządzenia w idealnym stanie technicznym. Dbamy o to, by każde urządzenie w naszej ofercie było nienaganne także pod względem wizualnym, dlatego włączamy do oferty wyłącznie starannie wybrane, pochodzące ze sprawdzonych źródeł  laptopy. Klasa A- to sprzęt klasy biznesowej z minimalnymi śladami wcześniejszej eksploatacji. Stawiamy na urządzenia producentów cieszących się największym zaufaniem, takich jak Dell, HP czy Lenovo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Jeśli chcesz wybrać laptopa dostosowanego do Twoich potrzeb, skontaktuj się ze specjalistami i  zapytaj o cenę i dostępność

 

Nie wiesz jakiego notebooka wybrać do domu, szkoły, biura?

Potrzebujesz porady?

Napisz: komputery@hant.pl lub zadzwoń: 61 8118059.


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl