Płatności elektroniczne.

Płatności kartą stają się coraz berdziej popularne w polskich placówkach handlowych i usługowych. Większość Klientów posiada i używa co najmniej kilku kart kredytowych, debetowych, płatniczych. Coraz częściej Klienci chcą dokonać zapłaty kartą także w terenie, czy też we własnym domu, gdy zamawiają towar (np. pizzę) lub usługę (np. naprawa zlewozmywaka). Przy wykorzystaniu dostępnej dziś technologii taka transakcja może być zrealizowana!

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy naszym Klientom kilka możliwości zastosowania terminala kart płatniczych:

  • Wynajem terminala na warunkach dostosowanych zawsze do potrzeb i sposobu działania konkretnego Użytkownika. Na wysokość kwoty najmu ma wpływ m. in. branża, a także okres obowiązywania umowy. Ważnym czynnikiem wplywającym na koszty jest też model urządzenia, a co za tym idzie jego funkcjonalność. Proponujemy terminale działające przez sieć Internet, a także wykorzystujące infrastrukturę sieci komórkowych, czyli przez GPRS. Ważnym ułatwieniem pracy włascicieli sklepów są terminale współpracujące z kasami fiskalnymi takich marek jak:  ELZAB i NOVITUS. W tym przypadku kasa pełni także rolę terminala, a urządzeniem dodatkowym jest tylko PinPad. Terminale kart płatniczych udostępniają też funkcjonalność sprzedaży dołądowań kart telefonów komórkowych  wszystkich operatorów.

 

  • Zakup terminala na własność. Oferta bardzo atrakcyjna dla firm, które potrzebują terminal na bardzo krótki okres, np. sprzedaż sezonowa. Wybór tego wariantu wiąże się z całkowitym brakiem opłat miesięcznych, jedynym kosztem jest prowizja określana procentowo od wartości sprzedaży. Urządzenie to jest obsługiwane za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie z systemem Android. Uwaga w systemie tym nie można sprzedawać doładowań telefonów komórkowych, a wszelkie potwierdzenia wykonania transakcji są wsyyłane do Klientów w wersji elektronicznej mailem lub sms'em
Opis rozwiązania: Koszty
Rozwiązanie tradycyjne - wynajem terminala kart płatniczych od 13zł netto miesięcznie + prowizja
Rozwiązanie alternatywne - zakup terminala na własność 339zł netto terminal + prowizja

 

Nie wiesz jaki sposób użycia terminali płatniczych byłby optymlany dla Twojej firmy?

Potrzebujesz porady? Masz dodatkowe pytania?

Napisz - kontakt: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl