Klawiatury programowalne, co to właściwie jest?


Na początek kilka słów o tym jak klawiatury programowalne znalazły się w ofercie HANT. Coraz większe zapotrzebowanie rynku na rozwiązania ułatwiające pracę w placówkach handlowych spowodowało, że postanowiliśmy poszerzyć swą ofertę o takie właśnie rozwiązania. I tym oto sposobem od kilku lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski klawiatur programowalnych niemieckiej firmy PREH. Są to urządzenia instalowane na całym świecie. Wykorzystują je m. in. sklepy, banki, lotniska, poczta, policja amerykańska, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Do każdej z wymienionych branż można zastosować inny model. Różnią się one ilością przycisków, interfejsem, a także modułami, może być w nich zainstalowany np. czytnik kart magnetycznych, czytnik kart chipowych, czytnik OCR (czyta dane paszportowe i z dowodów osobistych), touchpad, tester banknotów, stacyjka. Oferowane przez nas klawiatury można zobaczyć klikając tutaj.

Do każdego z przycisków klawiatur programowalnych można przypisać dowolną funkcję, którą na zwykłej klawiaturze wykonujemy skrótami klawiaturowymi wciskając kilka przycisków jednocześnie. W jaki sposób będzie to wykorzystane zależy od Państwa aplikacji. Np. można ją wykorzystać w każdym edytorze tekstu programując pod wybranym przyciskiem funkcję ctrl + c, dzięki temu mamy jeden przycisk do funkcji kopiuj. Jednak to nie wszystko, zastosowanie klawiatur może być dużo szersze, dzięki temu, że współpracują one ze wszystkimi programami, które można obsługiwać za pomocą zwykłej klawiatury.

W procesie wyboru optymalnego modelu klawiatury programowalnej do Państwa aplikacji pomocne mogą być zasady doboru klawiatur programowalnych.

 

Nie wiesz jaki model klawiatury programowalnej będzie najlepszy do Twoich potrzeb? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń:  61/811-80-59


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl