Sprawdzarka cen Elzab LF

Sprawdzarka cen Elzab LF

Produkcja zakończona. Sprawdzarka wycofana ze sprzedaży.

Zapytaj o cenę i dostępność

Komunikacja

Sprawdzarka LF komunikuje się z programem zarządzającym za pośrednictwem sieci LAN. Zarówno transmisja danych jak i zasilanie prowadzone są jednym kablem.

Sprawdzarka LF nie potrzebuje pamięci bazy towarowej. Dane o towarach oraz ich cenach pamiętane są centralnie, w oprogramowaniu zarządzającym. Taka zasada współpracy sprawdzarki z oprogramowaniem gwarantuje pełną zgodność danych w całym systemie sprzedaży. W momencie odczytania kodu kreskowego sprawdzarka LF wysyła zapytanie o dane towaru do oprogramowania zarządzającego. Odpowiedź i wyświetlenie informacji o nazwie i cenie towaru są natychmiastowe. Na czas odpowiedzi nie ma wpływu ilość sprawdzarek LF działających w sieci LAN.

W czasie pomiędzy odczytami kodów kreskowych przez klientów sprawdzarka LF umożliwia wyświetlenie napisów reklamowych. Może też realizować dodatkowe funkcje, na przykład prezentować stan konta karty lojalnościowej. ELZAB oferuje również możliwość zastosowania sprawdzarki LF w sieci bezprzewodowej (WiFi). Korzyści przemawiające za wyborem takiego rozwiązania to m.in. łatwość instalacji urządzeń i budowy sieci sprawdzarek cen w obiekcie handlowym i brak elementów montażowych - kabli, maskownic, co korzystnie wpływa na estetykę wnętrza obiektu.

Wyposażenie sprawdzarki

Sprawdzarka LF wyposażona jest w czytnik kodów kreskowych typu "imager", który błyskawicznie interpretuje obraz kodu kreskowego. Czytnik odczytuje kody ustawione pod dowolnym kątem - nie trzeba specjalnie ułożyć towaru, by skutecznie odczytać jego kod. W zależności od warunków oświetlenia panujących w obiekcie handlowym czytnik może automatycznie "doświetlić" kod odczytywanego towaru.

W czytniku nie ma elementów ruchomych, charakterystycznych dla układu optycznego czytników laserowych. Dzięki temu sprawdzarka LF jest bardziej odporna na uszkodzenia i tym samym charakteryzuje się przedłużoną żywotnością. Wyświetlacz znakowy, w który wyposażona jest sprawdzarka LF pozwala na wyświetlenie informacji w 2 wierszach, po 20 znaków w każdym.

Wyposażenie dodatkowe

Do bezprzewodowego podłączenia sprawdzarki LF ELZAB oferuje moduł bezprzewodowy.

Zasilanie

Sprawdzarkę podłącza się do komputera za pomocą modułu zasilania. Jest to niezbędne wyposażenie każdej sprawdzarki. Dzięki odpowiedniej mocy przesyłanego sygnału dopuszczalna odległość pomiędzy sprawdzarką a modułem zasilania wynosi do 200 m przy prędkości transmisji 19 200 b/s. W zależności od ilości sprawdzarek instalowanych w jednym obiekcie, sprawdzarki zasila:

  • grupy do czterech sprawdzarek LF: moduł zasilania do sieci RS oraz zasilacz
  • sieciowy 24V pojedynczą sprawdzarkę: moduł zasilania RS232 wraz z zasilaczem

Rozszerzenie pamięci

W razie potrzeby rozszerzenia pamięci sprawdzarki użytkownicy wersji RF mogą zakupić dodatkowy moduł pamięci i rozbudować sprawdzarkę do wersji RF+ (61,4 tys. PLU).

 

Instrukcja obsługi: instrukcja PDF  wielkość pliku: 0,21 MB
  format pliku: PDF

Potrzebujesz porady przy wyborze optymalnej  sprawdzarki cen? Skontaktuj się z naszymi konsultantami:

- napisz: biuro@hant.pl

- zadzwoń: +48 61 8118059

 

« Sprawdzarki cen Elzab


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl