Siedziba firmy HANT-Murowana Goślina

Usługi serwisu czytników kodów kreskowych firmy Zebex

Większość nowoczesnych placówek handlowych, usługowych i spedycyjnych w swojej działalności wykorzystuje obecnie techniki automatycznej identyfikacji (Auto ID= AI). Do najczęściej stosowanych technik AI należą kody kreskowe (kody 1D) oraz zawierające znacznie więcej danych kody dwuwymiarowe ( kody 2D, potocznie nazywane QR- kodami). Wymienione kody są drukowane najczęściej na etykietach papierowych, etykietach foliowych, a czasami wprost na produkcie. Do wydruku etykiet stosuje się zwykle specjalizowane drukarki etykiet zapewniające wysoką jakość wydruku, odpowiednią czytelność i dostosowaną do potrzeb trwałość wydrukowanego kodu. Do ich odczytu stosuje się czytniki kodów, które ze względu na zastosowane rozwiązania zostały podzielone na kilka grup:

Czytniki kodów kreskowych wizyjne (imagery)

Ręczne czytniki typu „imager” przeznaczone do różnorodnych zastosowań w: transporcie, logistyce, dystrybucji, magazynach, przemyśle i handlu. Jest to najlepsze w swojej klasie urządzenie zapewniające: solidność, trwałość oraz wysoką sprawność odczytu różnorodnych kodów, w tym kodów 2D. Dodatkową zaletą są niskie koszty eksploatacji.

 

Czytniki laserowe jednokierunkowe ręczne

Laserowe skanery ręczne przeznaczone do biura i sklepów. Służą m.in. do wprowadzania kodów towaru do systemów sprzedaży, wprowadzania towarów na magazyn, odczytu kodów z recept i leków, odczytu numerów kart stałego klienta, odczytu numerów odcinków wpłat, identyfikacji dokumentów, odczytu identyfikatorów pacjentów.

 

Czytniki laserowe wielokierunkowe stacjonarne

Skanery wielokierunkowe umożliwiają odczyt kodu kreskowego niezależnie od jego położenia względem diody laserowej. Czytniki wielokierunkowe znajdują zastosowanie na stacjach paliw, w sklepach ze sprzętem AGD, sklepach z produktami wielkogabarytowymi, supermarketach i sklepach z dużym przepływem towarów.


Lista dostępnych aktualnie na rynku czytników kodów kreskowych firmy Zebex.

HANT oferuje usługi serwisowe i naprawcze w odniesieniu do  wszystkich modeli czytników firmy Zebex. Naprawa może obejmować wymianę lub naprawę każdego z podzespołów czytnika. W serwisie firmy HANT możliwe jest usunięcie praktycznie każdej usterki.

Naprawy pogwarancyjne czytników kodów kreskowych firmy Zebex dostarczonych do serwisu HANT odbywają się wyłącznie po akceptacji zakresu i kosztów naprawy przez Właściciela urządzenia.

Uszkodzony czytnik być przekazany do serwisu HANT wraz z wypełnionym FORMULARZEM ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO. Dostarczne w ten sposób urządzenie jest poddawane gruntownym oględzinom i dokładnie testowane. Na podstawie tak przeprowadzonej oceny jego stanu określany jest zakres niezbędnej naprawy, a jego Właściciel otrzymuje ofertę usunięcia usterek i/lub wymiany częsci wraz z wyceną. Po akceptacji oferty przez Właściciela czytnika naprawa jest wykonywana, po czym sprawne urządzenie jest odsyłane pocztą kurierską DHL.

W przypadku niezaakceptowania przez Właściciela urządzenia kosztów jego naprawy, jest ono odsyłane po opłaceniu kosztów wykonania diagnozy, testów i kosztów obsługi logistycznej.

Usługi serwisowe czytników kodów kreskowych firmy Zebex, w tym naprawy i przeglądy okresowe, mogą być wykonane w placówce (miejscu instalacji) ich Użytkownika, po przesłaniu FORMULARZA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO wraz z akceptacją kosztów związanych z ewentualną naprawą.

 

Masz pytania odnośnie serwisu czytników kodów kreskowych firmy Zebex? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059


« Usługi serwisu urządzeń AI w ofercie HANT.


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl