Siedziba firmy HANT-Murowana Goślina

Usługi serwisu tabletów medycznych firmy Twinhead

Tablety medyczne,  ze względu na wymogi przepisów związane z cyfryzacją służby zdrowia coraz częściej znajdują zastosowanie w placówkach służby zdrowia. Podstawowe cele, jakie są realziowane dzięki nowoczesnej technologii to: usprawnienie działania pracowników jednostek opieki zdrowotnej (przychodni i szpitali), zwiększając bezpieczeństwa i poprawa komfortu pacjentów.
Stosowane w polskich placówkach medycznych tablety medyczne to urządzenia  wyposażone w skaner kodów kreskowych, co ułatwia błyskawiczne zeskanowanie kodu, znajdującego się np. na opasce identyfikacyjnej pacjenta, co umożliwia szybkie uzyskanie informacji na temat procesu leczenia, a więc np.: jakie dawki leków i jakie badania zlecono. Dzięki temu, w bardzo krótkim czasie, można uzysykać dostęp do danych pacjenta zapisanych w systemie informatycznym, skrócić czas przepisywania leków, ale też ograniczyć koszty związane z wydrukami papierowymi. Tablety medyczne doskonale nadają się do zastosowania zarówno podczas bezpośreniej opieki nad pacjentami przebywającymi w placówce opieki zdrowotnej (oddziały intensywanej terapii, sale operacyjne) jak i poza nią (teleopieka).


Lista dostępnych aktualnie na rynku tabletów medycznych firmy Twinhead.

HANT oferuje usługi serwisowe i naprawcze w odniesieniu do  wszystkich modeli tabletów medycznych firmy Twinhead. Naprawa może obejmować wymianę lub naprawę każdego z podzespołów tabletu. W serwisie firmy HANT możliwe jest usunięcie praktycznie każdej usterki.

Naprawy pogwarancyjne tabletów medycznych firmy Twinhead dostarczonych do serwisu HANT odbywają się wyłącznie po akceptacji zakresu i kosztów naprawy przez Właściciela urządzenia.

Uszkodzony tablet być przekazany do serwisu HANT wraz z wypełnionym FORMULARZEM ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO. Dostarczne w ten sposób urządzenie jest poddawane gruntownym oględzinom i dokładnie testowane. Na podstawie tak przeprowadzonej oceny jego stanu określany jest zakres niezbędnej naprawy, a jego Właściciel otrzymuje ofertę usunięcia usterek i/lub wymiany częsci wraz z wyceną. Po akceptacji oferty przez Właściciela czytnika naprawa jest wykonywana, po czym sprawne urządzenie jest odsyłane pocztą kurierską DHL.

W przypadku niezaakceptowania przez Właściciela urządzenia kosztów jego naprawy, jest ono odsyłane po opłaceniu kosztów wykonania diagnozy, testów i kosztów obsługi logistycznej.

Usługi serwisowe tabletów medycznych firmy Twinhead, w tym naprawy i przeglądy okresowe, mogą być wykonane w placówce (miejscu instalacji) ich Użytkownika, po przesłaniu FORMULARZA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO wraz z akceptacją kosztów związanych z ewentualną naprawą.

 

Masz pytania odnośnie serwisu tabletów medycznych firmy Twinhead? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059


« Usługi serwisu urządzeń AI w ofercie HANT.


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl