Siedziba firmy HANT-Murowana Goślina

Usługi serwisu tabletów przemysłowych firmy Durabook

Tablety przemysłowe i terminale wózkowe są wykorzystywane najczęsciej w zakładach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych i firmach spedycyjnych. Wysoka odporność na trudne warunki środowiskowe predystynują te urządzenia do zastosowania w miejscach, w których standardowe urządzenia nie zdałyby egzaminu ze względu na znaczny stopień narażenia na uszkodzenia zarówno mechaniczne (upadki, zgniecenia, uderzenia), związane działaniem pola elektromagnetycznego, jak też wynikające z konieczności pracy w krańcowo wysokich lub niskich temperatur oraz szybkich zmian temperatur. Urządzenia określane jako przeznaczone do zastosowań przemysłowych muszą być też dobrane odpowiednio pod kątem interfejsów komunikacyjnych i pewności transmisji danych.


Lista dostępnych aktualnie na rynku tabletów przemysłowych firmy Durabook.

HANT oferuje usługi serwisowe i naprawcze w odniesieniu do  wszystkich modeli tabletów przemysłowych firmy Durabook. Naprawa może obejmować wymianę lub naprawę każdego z podzespołów tabletu. W serwisie firmy HANT możliwe jest usunięcie praktycznie każdej usterki.

Naprawy pogwarancyjne tabletów przemysłowych firmy Durabook dostarczonych do serwisu HANT odbywają się wyłącznie po akceptacji zakresu i kosztów naprawy przez Właściciela urządzenia.

Uszkodzony tablet być przekazany do serwisu HANT wraz z wypełnionym FORMULARZEM ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO. Dostarczne w ten sposób urządzenie jest poddawane gruntownym oględzinom i dokładnie testowane. Na podstawie tak przeprowadzonej oceny jego stanu określany jest zakres niezbędnej naprawy, a jego Właściciel otrzymuje ofertę usunięcia usterek i/lub wymiany częsci wraz z wyceną. Po akceptacji oferty przez Właściciela czytnika naprawa jest wykonywana, po czym sprawne urządzenie jest odsyłane pocztą kurierską DHL.

W przypadku niezaakceptowania przez Właściciela urządzenia kosztów jego naprawy, jest ono odsyłane po opłaceniu kosztów wykonania diagnozy, testów i kosztów obsługi logistycznej.

Usługi serwisowe tabletów przemysłowych firmy Durabook, w tym naprawy i przeglądy okresowe, mogą być wykonane w placówce (miejscu instalacji) ich Użytkownika, po przesłaniu FORMULARZA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO wraz z akceptacją kosztów związanych z ewentualną naprawą.

 

Masz pytania odnośnie serwisu tabletów przemysłowych firmy Durabook? Potrzebujesz porady?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059


« Usługi serwisu urządzeń AI w ofercie HANT.


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl