Siedziba firmy HANT w Murowanej Goślinie

Witamy w HANT!


HANT jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży, instalacji i obsłudze serwisowej kas i drukarek fiskalnych. Oferta firmy obejmuje wszystkie modele urządzeń fiskalnych posiadających aktualny certyfikat homologacji i należy do najbardziej rozbudowanych w regionie Wielkopolski. więcej...

 

Zapraszamy na targi Powergen Africa 2019

W dniach od 14-16. maja 2019 zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej firmy na targach Powergen Africa 2019  w Kapsztadzie.

Udział HANT w tym wydarzeniu jest możliwy dzięki wsparciu  w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,  Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2:  Promocja gospodarcza regionu.

Powergen Africa 2019

_________________________________________________________

U nas flagi powiewają na wietrze, a u Was? Wywieśmy flagi!

Wywieśmy flagi

 

Tablety medyczne

Niezawodne, z bardzo dobrymi parametrami, wygodne w obsłudze, posiadające certyfikaty medyczne tablety marki Getac oraz innych producentów dostępne w ofercie HANT. Zadzwoń (61) 8118059 lub napisz i zapytaj o konkretne konfiguracje. dobierzemy sprzęt spełniający wszystkie oczekiwania Klienta.

Tablkety medyczne

 

_________________________________________________________

 

Kasy on-line aktualności

3.04.2019r. nowelizacja ustawy o VAT została podpisana przez Prezydenta RP. Ustawa określa grupy podatników zobowiązane do użytkowania kas on-line wraz z terminami wymiany kas, nowe zasady stosowania odpisu 700 zł umożliwiające uzyskanie go przez klientów zobowiązanych do wymiany urządzeń, ustanawia Centralne Repozytorium Kas oraz ustala zasady współistnienia na rynku dotychczasowych rozwiązań z kopią elektroniczną do końca roku 2022. Treść ustawy.

EuroCis 2018

 

_________________________________________________________

 

 

Kasy on-line, ustawa przegłosowana.

Kasy on-line stały się rzyeczywistością. Sejm przegłosował Ustawę o zmianie ustawy od towarów oraz ustawy - Prawo o miarach. Ustawa jest niezbędna do wprowadzenia kas on-line

Pierwsi podatniki będą musieli używać kas on-line od 1 stycznia 2020r. Szczegóły

EuroCis 2018

 

_________________________________________________________

 

Zapraszamy na AIRPORT SHOW

Wielki pokaz Lotniczych Nowości na przełomie kwietnia i maja w Dubaju. Wraz z  firmą PrehKeyTec zapraszamy na stoisko 5373, gdzie będzie można obejrzeć nowości w ofercie ułatwiające identyfikację i odprawę pasażerów.

Airport Show 2019

 

_________________________________________________________

 

Zapraszamy na Targi lotnicze

Już niebawem największe targi Lotnicze na świecie. Wraz z producentem sprzętu do identyfikacji pasażerów - firmą PrehKeyTec zapraszamy do Londynu. Koniecznie należy odwiedzić stoisko 4070. W przypadku zainteresowania bezpłatnymi wejściówkami prosimy o kontakt, tel. 61 8118059

EuroCis 2018

 

_________________________________________________________

 

Kasy on-line, nowy projekt ustawy.

W nowym projekcie ustawy zostały określone terminy, do kiedy poszczególne grupy podatników będą mogły używać kas z kopią papierową oraz kas z kopią elektroniczną. Po wyznaczonym terminie, grupy te będą musiały korzystać wyłącznie z kas on-line.

EuroCis 2018

 

_________________________________________________________

 

Czytniki kodów kreskowych przewodowe i bezprzewdowowe do aptek i szpitali.

Zebra DS2208 oraz DS2278, to sprawdzone czytniki kodów kreskowych, które powinna posiadać każda apteka i szpital. Posiadają możłiwość odczytu kodów kreskowych z opakowań leków jak i z ekranu telefonu i monitora. Urządzeniem do sprawdzania legalności leków może być kolektor danych CipherLab RS30, który jest urządzeniem mobilnym, ma m.in. WiFi i system operacyjny Android.

W ofercie posiadamy również inne urządzenia dedykowane dla aptek, szpitali. Napisz lub zadzwoń, wspołnie wybierzmy idealny sprzęt do Twojej placówki.

EuroCis 2018

 

_________________________________________________________

 

lipiec 2012

Ciekawa dostawa 

Lotnisko w Modlinie

 

marzec 2012

Międzynarodowe targi nowych technologii 

Cebit 2012

Drogi prąd? Nie obniżymy jego ceny, ale sprawimy, że zmniejszy się jego zużycie 

Już teraz w HANT najnowsze technologie oświetlenia LED z diodami SMD. Zapoznaj się z naszą ofertą na www.led.hant.pl

7.11.2011

Kolejna nowość. Chcesz być informowany o nowościach w ofercie?

Zaznacz interesujące Cię grupy towarowe i podaj adres e-mail

Sprzęt komputerowy

Urządzenia fiskalne

Wyposażenie placówki handlowej

Wyposażenie lokalu gastronomicznego lub hotelu

Klawiatury programowalne i monitory dotykowe


Powyżej można wpisać dowolny interesujący  Państwa produkt lub oprogramowanie. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak to będzie możliwe.


podaj swój adres e-mailowy

 

01.09.2011r.

HANT - oficjalnym partnerem firmy DELL HANT-Dell.

Miło nam poinformować Państwa, że nasza firma została zarejestrowana przez firmę DELL jako oficjalny bezpoœredni partner. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do pełnej gamy produktów oferowanych przez tego producenta. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Produkty DELL są dostępne tutaj.

Kasy fiskalne - Najnowsze rozwiązania = Pamięć elektroniczna

W końcu nadeszła oczekiwana przez wielu użytkowników era urządzeń z kopią elektroniczną, serdecznie zapraszamy do działu, w którym można bliżej zapoznać się z tymi urządzeniami  zapraszamy...

PODPIS ELEKTRONICZNY

Czas biegnie nieubłagalnie... nie zwlekaj, już teraz zamów podpis elektroniczny, który jest niezbędny. W relacjach pomiędzy biznesem, administracją publiczną oraz osobami fizycznymi staje się coraz bardziej powszechny i niesie za sobą znaczące oszczędności oraz możliwość zdalnego podejmowania czynności prawnych, m.in. za pośrednictwem Internetu. Do złożenia bezpiecznego podpisu wystarczy posiadać zestaw do składania podpisu elektronicznego, więcej...

Poszukujemy chętnych do współpracy Agentów Handlowych (działalność gospodarcza)

Poszukujemy chętnych do współpracy Agentów Handlowych (działalność gospodarcza) w zakresie sprzedaży naszych produktów oraz wdrażania rozwi±zań systemowych na terenie województwa wielkopolskiego, więcej...

Rozpoczęliśmy współpracę z Grenke Leasing

Jeśli planujesz zakupy, a nie chcesz od razu płacić za towar, to leasing jest odpowiednim rozwiązaniem, więcej...

Możliwość zakupu na raty - współpraca z Żagiel

Chcesz kupić komputer, zainstalować monitoring? Brakuje gotówki? Kup na raty, więcej...

« Informacje o firmie HANT


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl