Klawiatury programowalne dla lotnisk i linii lotniczych

Klawiatury programowalne dla lotnisk i linii lotniczych.


 

Obsługa pasażerów to jedno z największych wyzwań w dzisiejszym lotnictwie, zwłaszcza w kontekście rosnącej z roku na rok liczby pasażerów. Aby podróż była jak najbardziej przyjemna dla pasażerów, porty lotnicze i linie lotnicze powinny dysponować rozwiązaniami do szybkiej i łatwej obsługi pasażerów. Krótkie czasy oczekiwania i doskonała obsługa klienta to najważniejsze elementy pozostawiające pozytywnego wrażenia. Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom PrehKeyTec wprowadzanie danych będzie szybsze, ponieważ produkty te są łatwe w użyciu i zapewniają „dobrą szybkość odczytu”. Wysoka niezawodność eliminuje przestoje, skracając czas oczekiwania i zwiększając zadowolenie pasażerów.

O jakości usługi decydują pracownicy w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Aby zapewnić pasażerom doskonałe wrażenia, personel musi być nie tylko szybki i przyjazny, ale także kompetentny i profesjonalny. Dzięki przyjaznym dla użytkownika produktom pracownicy lotnisk i linii lotniczych mają wszystko, czego potrzebują, aby zapewnić optymalną obsługę klienta i doskonale reprezentować daną linię lotniczą lub port lotniczy.

Najważniejsze cechy:

Szybkość: oszczędzaj cenny czas przy odprawie. Najwyższa jakość produktów Preh Key Tec gwarantuje wysoką szybkość i pewność odczytu dokumentów, co skutkuje szybszym przetwarzaniem danych poszczególnych pasażerów.

Niezawodność: rozwiązania wejściowe są solidnie zaprojektowane i wykonane, a co zatym idzie odporne na uszkodzenia i trwałe. Pomaga to uniknąć przestojów i kosztów napraw oraz obniżyć całkowity koszt posiadania klawiatur.

Prostota: dzięki łatwej obsłudze nowi pracownicy mogą szybko nauczyć się pracować z urządzeniami do wprowadzania daych Preh Key Tec, co skraca czas szkolenia i wdrożenia.

Małe wymiary: Kompaktowe wymiary produktów Preh Key Tec łączą w sobie różne funkcje. W efekcie oszczędzasz miejsce i możesz optymalnie zaprojektować swoje miejsca pracy.

Ergonomia: Wszystkie urządzenia Preh Key Tec są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką ergonomię i zgodność z odpowiednimi normami.

Dostępne modele:

Klawiatury MCI

Model klawiatury:

Zdjęcie:
Klawiatura programowalna MCI 111

z czytnikiem OCR

Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 111
Klawiatura programowalna MCI 128 z podświetleniem dla kontrolerów lotów Klawiatura Preh KeyTec MCI128 podświetlana 
Klawiatura programowalna MC147 z czytnikiem dokumentów Elyctis ID BOX Klawiatura programowalna Preh KeyTec MC 147
Czytnik danych paszportowych MCI OCR ML2 Czytnik paszportów Preh KeyTec ML2

 

 

Opis działania klawiatur programowalnych

 

Zasady doboru klawiatur programowalnych.

 

Nie wiesz jaka klawiatura programowalna będzie optymalna dla Twojej placówki? Potrzebujesz dodatkowych wskazówek? Skontaktuj się z naszym konsultantem

Napisz: biuro@hant.pl lub zadzwoń: +48 61 8118059

 

« wstecz


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl