Klawiatura programowalna dla sektora fiansowego

Klawiatury programowalne dla sektora finansowego


Rozwiązania bazujące na zastosowaniu klawiatur programowalnych są wykorzystywane w środowisku bankowym i księgowym przez wiele dużych firm w obszarach: identyfikacji klientów, zapobiegania oszustwom, praniu brudnych pieniędzy i autoryzacji transakcji. Sektor bankowości komercyjnej od wielu lat używa klawiatur i skanerów PrehKeyTec, aby jeszcze bardziej usprawnić wprowadzanie danych. Celem jest tutaj skrócenie czasu oczekiwania klientów, zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności.
Dzięki możliwości dostosowania sposobu wprowadzania danych do potrzeb firmy klient, ale także firma, czerpie korzyści ze zwiększonej szybkości wprowadzania danych, zmniejszonego wskaźnika błędów i lepszej nawigacji w oprogramowaniu.
Możliwość zaprogramowania każdego przycisku zapewnia również dodatkowe korzyści, pozwalając na automatyzację powtarzalnych zadań i ułatwiając nawigację po aplikacjach.
Aby zminimalizować ryzyko zewnętrznej ingerencji występujące w instytucjach finansowych, producent klawiatur może zapewnić dodatkowe elementy zabezpieczające wbudowane w klawiaturę. Możliwość dodania czytników kart inteligentnych (SCR) i biometrycznych czytników linii papilarnych (w razie potrzeby z atestem FBI FIPS) zapewnia użytkownikom dodatkowe, bezpieczne i aktualne, ale także wieloskładnikowe metody uwierzytelniania.

Dzięki temu użytkownicy mogą stosować kompletne rozwiązanie do wprowadzania danych, które zapewnia bezpieczeństwo, obniża koszty, zmniejsza liczbę oddzielnych urządzeń, zmniejsza ilość kabli na stanowisku obsługi klienta i poprawia wydajność pracy.
Oprócz czytników kart inteligentnych (SCR) i biometrycznych czytników linii papilarnych można zastosować dodatkowe opcje wprowadzania danych, takie jak czytniki kart magnetycznych (MSR), substytuty myszy w postaci touchpad'ów i/lub czytniki OCR (optyczne rozpoznawanie znaków). Inną z wielu dostępnych opcji jest integracja RFID np. z dokumentami podróży lub aplikacjami do identyfikacji cyfrowej.

Ergonomia działania klawiatur programowalnych Preh Key Tec, łatwość ich zaprojektowania i zaprogramowania przy pomocy dedykowanej aplikacji i solidne wykonanie to walory, które przekonują użytkowników do zastosowania ich we współpracy z używaną aplikacją.

Dostępne modele:

Klawiatury MC

Model klawiatury: Zdjęcie:
Klawiatura programowalna MC 147 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MC 147

 

Klawiatury MCI

Model klawiatury:

Zdjęcie:
Klawiatura programowalna MCI 30 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 30
Klawiatura programowalna MSI 60 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MSI 60
Klawiatura programowalna MCI 60 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 60
Klawiatura programowalna MCI 84 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 84
Klawiatura programowalna MCI 96 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 96
Klawiatura programowalna MCI 111

z czytnikiem OCR

Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 111
Klawiatura programowalna MCI 128 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 128
Klawiatura programowalna MCI 3000 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 3000
Klawiatura programowalna MCI 3100 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MCI 3000
Klawiatura programowalna MW 820 Klawiatura programowalna Preh KeyTec MW 820
Klawiatura programowalna Touchkey   UWAGA: Produkcja wstrzymana. Klawiatura programowalna Preh KeyTec Touchkey
Czytnik danych paszportowych MCI OCR ML2 Czytnik paszportów Preh KeyTec ML2


Opis działania klawiatur programowalnych

 

Zasady doboru klawiatur programowalnych.

 

Nie wiesz jaka klawiatura programowalna będzie optymalna dla Twojej placówki? Potrzebujesz dodatkowych wskazówek? Skontaktuj się z naszym konsultantem

Napisz: biuro@hant.pl lub zadzwoń: +48 61 8118059

 

« wstecz


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl