Kolektor danych Zebra EC 30

Kolektor danych Zebra EC 30


Zapytaj o cenę i dostępność

 

Oficjalnie zaprezentowany 5 września 2019, terminal kieszonkowy Zebra EC30 to prawdziwy przełom w branży Retail. Ten najmniejszy w swojej klasie komputer mobilny powstał z myślą o zwiększeniu komfortu i skuteczności komunikacji między pracownikami dużych hal sklepowych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, pracownicy sklepów mogą go nosić w kieszeni przez cały dzień, nie czując, że go mają.

 

Dzięki technologii emulacji łączności krótkofalowej push-to-talk (PTT), Zebra EC30 daje współpracownikom możliwość natychmiastowego nawiązania połączenia między sobą, co widocznie przekłada się na jakość i szybkość usług świadczonych klientom placówek sprzedażowych. Komputer mobilny jest wyposażony w skaner kodów 1D i 2D oraz posiada ponad 18 innowacyjnych, dostępnych tylko w ofercie Zebry narzędzi Mobility DNA, które znacznie poprawiają wydajność urządzenia. Wydany 21 sierpnia 2017 system Android 8.1 Oreo sprawia, że korzystanie z urządzenia jest niezwykle intuicyjne dla każdego użytkownika komercyjnego smartfonu. Dzięki temu nie wymaga specjalnego szkolenia, co jest jego kolejnym atutem. Dostrzeże to z pewnością użytkownik jak i pracodawca. Naładowany akumulator zapewni pracę terminala przez całą 8-10 godzinną zmianę bez potrzeby robienia przerw na ładowanie.

Ultrawytrzymały komputer pełnodotykowy

Najlepsze urządzenie dla wszystkich pracowników Twojej firmy niepołączonych z siecią

W przypadku ekspedientów niedysponujących mobilnym dostępem do transmisji głosu i danych prosta czynność polegająca na zlokalizowaniu przełożonego w celu udzielenia klientowi odpowiedzi na pytanie lub sprawdzenia dostępności artykułu może trwać dobrych kilka minut, obniżając jakość obsługi i narażając sprzedaż na ryzyko. Przedstawiamy EC30 — urządzenie mobilne w odpowiedniej cenie z odpowiednimi funkcjami łączności mobilnej dla współczesnych, niepołączonych z siecią ekspedientów. To małe, lekkie i wytrzymałe urządzenie oferuje mobilne funkcje transmisji głosu i danych, których potrzebują Twoi ekspedienci, aby zapewnić nowy poziom wydajności i dokładności podczas realizowania podstawowych codziennych zadań.

Zaawansowany, łatwy w obsłudze wyświetlacz

Trzycalowy kolorowy wyświetlacz zapewnia wystarczającą powierzchnię do wyświetlania informacji potrzebnych ekspedientom do szybszego i bardziej efektywnego wykonywania podstawowych codziennych zadań — od wyszukiwania cen i sprawdzania dostępności artykułów po uzupełnianie zapasów na sali sprzedaży. Wykorzystanie systemu Android oznacza, że nie trzeba uczyć się obsługi. A dzięki pojemnościowej technologii dotykowej pracownicy mogą korzystać z aplikacji na EC30, obsługując go za pomocą palca — nawet w cienkich rękawiczkach.

Push-to-Talk od razu po wyjęciu urządzenia z opakowania

Dzięki dostępnej w ramach rozwiązań Mobility DNA aplikacji PTT Express z łączności PTT można korzystać bezpośrednio po wyjęciu EC30 z opakowania. Za naciśnięciem przycisku ekspedienci mogą natychmiast skontaktować się z członkami swojego zespołu, aby odpowiedzieć na pytania klientów, poprosić personel magazynu o przyniesienie konkretnego artykułu na salę sprzedaży lub skontaktować się z kierownikiem w celu uzyskania pomocy. Efekt? Sprawniej współpracujący ze sobą i bardziej elastyczny personel, którzy może lepiej służyć klientom. Ponieważ aplikacja PTT Express jest fabrycznie zainstalowana i objęta 3-miesięczną licencją próbną na każdym urządzeniu EC30, natychmiastową łączność PTT można nawiązać z każdym innym pracownikiem lub kierownikiem znajdującym się wewnątrz pomieszczeń placówki i dysponującym dowolnym urządzeniem mobilnym Zebra obsługującym funkcję PTT Express. Chcesz włączyć zaawansowane funkcje PTT takie jak lokalizacja, obecność, rozmowy indywidualne i grupowe z pracownikami w dowolnej lokalizacji za pośrednictwem sieci Wi-Fi i wiele innych funkcji? Dzięki oprogramowaniu Workforce Connect PTT Pro z gamy Mobility DNA jest to proste — tę opcjonalną usługę chmurową działającą na zasadzie subskrypcji można uruchomić w ciągu zaledwie jednego dnia.

Niezwykle łatwy do noszenia, mieszczący się w kieszeni i możliwy do noszenia na sobie

EC30 waży zaledwie 110 g i ma tylko 14 mm grubości, co oznacza, że można go z łatwością włożyć do kieszeni, bezpiecznie i wygodnie nosić na smyczce, w kaburze czy pasku na rękę, a także przypiąć do munduru i nie tylko.

Opcja w pełni funkcjonalnego bezprzewodowego telefonu stacjonarnego

Opcjonalna funkcja Workforce Connect Voice w ramach rozwiązań Mobility DNA umożliwia pracownikom odbieranie połączeń przychodzących z centrali PBX bezpośrednio na urządzeniu EC30 w dowolnym miejscu w sklepie. A ponieważ aplikacja Voice wykorzystuje łącze Bluetooth lub przewodowy zestaw słuchawkowy, osoby dzwoniące mogą mieć pewność, że mają zapewnioną prywatność. Efekt? Koniec z długim czasem oczekiwania w kolejce na połączenie, przerwanymi przez rozmówcę połączeniami, utratą klientów i utratą możliwości sprzedaży.

Łatwe i bezpieczne przesyłanie wiadomości tekstowych

Opcjonalna aplikacja Workforce Connect PTT Pro oferuje możliwość bezpiecznego przesyłania wiadomości tekstowych, zapewniając kluczowe bezpieczeństwo wymagane w handlu detalicznym. Inne zaawansowane funkcje oparte na komunikacji tekstowej to m.in. opcja „Komunikat dnia” umożliwiająca kierownikom wysyłanie ważnych komunikatów audio i wideo do wszystkich lub wybranych grup pracowników — co ułatwia dotarcie do personelu, który nie dysponuje firmowym adresem poczty elektronicznej.

Szybkie i niezawodne skanowanie kodów kreskowych

W przeciwieństwie do działających wyłącznie w trybie głosowym urządzeń konkurencyjnych, EC30 jest wyposażony w zintegrowany skaner kodów kreskowych 1D/2D, dzięki któremu pracownicy mogą skanować kody kreskowe w celu szybszego i bardziej efektywnego wykonywania podstawowych zadań: od sprawdzania cen, poprzez wyszukiwanie produktów, aż po rejestrację czasu i obecności i nie tylko.

Wytrzymała konstrukcja do całodziennego użytkowania każdego dnia

EC30 można upuścić na podłogę. Wylać na niego wodę. Używać go na zakurzonym zapleczu lub w deszczu. A nawet czyścić po użyciu przy ladzie delikatesowej lub pomiędzy zmianami. EC30 poradzi sobie ze wszystkim.

Zasilanie na całą zmianę

Pełne naładowanie zapewnia moc wystarczającą na 8-10-godzinną zmianę. A dzięki opracowanym przez firmę Zebra bezpłatnym narzędziom do zarządzania baterią PowerPrecision+ można w łatwy sposób zarządzać stanem technicznym baterii w całej flocie urządzeń, dzięki czemu pracownicy mogą każdą zmianę rozpoczynać, dysponując w pełni naładowaną baterią w dobrym stanie technicznym.

Niezawodne, doskonałe połączenia Wi-Fi

Najlepsze w swojej klasie technologie Wi-Fi zwiększają zasięg łączności Wi-Fi oraz jej szybkość i wzmacniają jakość i stabilność połączenia, zapewniając ekspedientom stałą dostępność i niemal natychmiastowy czas reakcji aplikacji.

Łatwa integracja, wdrażanie i zarządzanie

Moc jednej platformy dla całej działalności handlowej

EC30 dołącza do oferowanej przez firmę Zebra nowej rodziny urządzeń mobilnych z systemem Android, która obejmuje ręczne i pokładowe komputery mobilne oraz tablety z systemem Android, z których wszystkie korzystają z tej samej platformy firmy Zebra z systemem Android.

Oznacza to redukcję czasu i kosztów wsparcia informatycznego — dzięki wspólnemu systemowi operacyjnemu, procesorowi, łączności Wi-Fi i Bluetooth i nie tylko, informatycy muszą znać i zarządzać tylko jedną platformą. A dzięki niezwykle wydajnemu procesorowi SD660 i zaawansowanej architekturze pamięci otrzymujesz taką samą doskonałą wydajność wszystkich aplikacji głosowych i do transmisji danych na wszystkich urządzeniach z tej rodziny.

Obsługa standardowego systemu zarządzania urządzeniami mobilnymi

Dzięki obsłudze AirWatch i SOTI zarządzanie urządzeniami jest łatwe. Teraz urządzeniami EC30 — w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych — można zarządzać za pomocą tego samego rozwiązania do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (Enterprise Mobility Management, EMM), z którego firma korzysta do zarządzania innymi urządzeniami mobilnymi marki Zebra.

Obsługa istniejących aplikacji biznesowych

Zmodyfikowanie istniejących aplikacji biznesowych w celu rozszerzenia funkcji odpowiednich do wyświetlania na 3-calowym ekranie EC30 pozwala zwiększyć produktywność personelu i efektywność operacyjną sklepu. Czas i koszt potrzebny na opracowanie przeznaczonych dla EC30 aplikacji do zarządzania zadaniami, wyszukiwania produktów i innych zastosowań zostaje zminimalizowany, a wartość istniejących aplikacji biznesowych maksymalnie zwiększona.

Odpowiednie dla przedsiębiorstw akcesoria do ładowania, ułatwiające zarządzanie zapleczem

Dwu- lub dziesięciogniazdowa stacja dokująca ShareCradle umożliwia stworzenie ekonomicznego, możliwego do zamontowania na regale rozwiązania do ładowania na zapleczu, które pomieści urządzenia EC30 i inne wybrane komputery i drukarki mobilne marki Zebra.

Najlepsze funkcje o wartości dodanej dzięki rozwiązaniom Mobility DNA — wyłącznie w ofercie firmy Zebra

Większa łatwość zarządzania, wydajność, bezpieczeństwo oraz prostota użytkowania i tworzenia aplikacji

Duża rodzina aplikacji z gamy Mobility DNA to niezrównana wartość dodana urządzeń marki Zebra z systemem Android, w tym EC30. Wiele z tych aplikacji jest zainstalowanych fabrycznie i gotowych do użycia bezpłatnie. LifeGuardTM for AndroidTM zapewnia dostępność aktualizacji zabezpieczeń każdego dnia, w którym urządzenia EC30 pozostają w użyciu — wraz z łatwą, rewolucyjną i kompleksową kontrolą nad procesem aktualizacji systemu operacyjnego. Dzięki aplikacji Device Tracker łatwo znaleźć zagubione urządzenia. Device Diagnostics pozwala na identyfikację problemów z urządzeniami, które można naprawić na miejscu, eliminując zbędne wizyty w punkcje serwisowym Zebry — oraz związane z tym przestoje urządzeń. WorryFree WiFi pozwala maksymalnie zwiększyć wydajność sieci Wi-Fi, aby stworzyć bardziej niezawodne połączenia Wi-Fi. StageNow umożliwia łatwe przygotowanie urządzeń do użycia — w tym wyłączenie wszelkich standardowych usług Google Mobile Services (GMS), które mogą nie nadawać się do wykorzystania w firmie Można dzięki temu udostępniać pracownikom wyłącznie aplikacje i funkcje urządzenia wskazane w aplikacji Enterprise Home Screen i zapobiegać w ten sposób korzystaniu z urządzenia do celów osobistych w godzinach pracy. Enterprise Keyboard pozwala zapewniać użytkownikom dostosowaną do ich potrzeb klawiaturę ekranową, umożliwiającą szybsze wprowadzanie danych. I nie tylko.

Zastosowania

  • Handel detaliczny
  • Turystyka
  • Gastronomia, organizacja imprez

Najważniejsze cechy produktu:

  • Ekran dotykowy o przekątnej 3 cale
  • Android 8.1 Oreo
  • Imager 1D/2D (SE2100)
  • Bluetooth, Wi-Fi
  • Ultra lekki (110 g)
  • Push-to-talk

Najpopularniejsza wersja urządzenia:

Kod: MT-EC300K-1SA2AA6000-0000
Rodzina: EC30
Ilość pamięci RAM: 4 GB LPDDR4 SDRAM (dyskretna)
Ilość pamięci FLASH: 32 GB MLC eMMC Flash
Rozszerzenie pamięci: Dostępne dla użytkownika gniazdo MicroSD na karty SDHC 32 GB i SDXC do 256 GB
Procesor: Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz
System operacyjny: Android 10 z możliwością aktualizacji do A11/R
Pojemność akumulatora [mAh]: Bateria litowo-jonowa PowerPrecision+ do ponownego ładowania o standardowej pojemności 1200 mAh (wbudowana)
Wyświetlacz: 3-calowy kolorowy wyświetlacz transmisyjny IPS TFT LCD FWVGA (854 × 480)
Panel dotykowy: Pojemnościowy interfejs dotykowy z obsługą dwudotykową (palec i palec w rękawiczce)
Podświetlenie LED
Dostępne interfejsy: Bluetooth, WiFi (WLAN), GMS
Technologia odczytu: Imager 1D/2D (SE2100)
Obsługiwane kody kreskowe: 1D, 2D
Temperatura pracy: od 0°C do 50°C
Temperatura składowania: od -40°C do 70°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: od 5% do 90% bez kondensacji
Bezpieczny upadek na twardą pow. [m]: Upadek na beton z wys. 1,2 m (4 ft.) na gładką powierzchnię z betonu w całym zakresie temperatur roboczych
Klasa szczelności: IP54
Gwarancja producenta [mc]: 12
Instrukcja obsługi  skrócona (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.68 MB
 format pliku: PDF

Instrukcja obsługi (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 9.80 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (ENG) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.28 MB
 format pliku: PDF

Karta produktu (PL) :

instrukcja PDF

 rozmiar pliku: 0.30 MB
 format pliku: PDF

Dostępne wersje urządzenia:

Zebra EC30, 2D, SE2100, USB, BT, Wi-Fi, Android EC300K-1SA2AA6
portable data collection device, 2D, imager (SE2100), 7.6 cm (3''), USB (type C), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, 854x480 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android (8.1), IP54, incl.: battery, 1200 mAh

 

Nie wiesz jaki model kolektora danych byłby optymalny dla Twojej placówki? Masz dodatkowe pytania?

Napisz: biuro@hant.pl

Zadzwoń: +48 61 8118058, +48 61 8118059, +48 61 8122954

 

« Kolektory danych Zebra


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl