Bezpłatny Wynajem terminala kart płatniczych

Płatności kartą stają się coraz berdziej popularne w polskich placówkach handlowych i usługowych. Większość Klientów posiada i używa co najmniej kilku kart kredytowych, debetowych, płatniczych. Coraz częściej Klienci chcą dokonać zapłaty kartą za zakupione towary lub usługi. Nie mając takiej możliwości w sklepie dośc często rezygnują z dokonania zakupu.

Najpopularniejszą formą nabycia terminala kart płatniczych jest jego wynajem. Użytkownik (Właściciel sklepu) po podpisaniu umowy z dostawcą usługi otrzymuje urządzenie, które za pomocą zainstalowanej aplikacji potwierdza i akceptuje potrzymanie zapłaty od klientów w formie bezgotówkowej. Na rynku dostępnych jest wiele terminali płatniczych, wykorzystujących różne formy i technologie transmisji danych. Lista modeli urządzeń zmienia się ustawicznie, co jest efektem wprowadzania do użytku nowych rozwiązań. Każdy oferowany terminal przyjmuje płatności za pomocą kart zbliżeniowych, chipowych oraz magnetycznych, ale też przy wykorzystaniu technologii NFC. Płatności kartami zbliżeniowymi ze względów bezpieczeństwa  mają ograniczenie kwotowe do max. 50zł, ale nie wymagają podawania kodu PIN. Przy transakcjach o wyższej wartości możliwa jest oczywiście transakcja potwierdzana zbliżeniowo, jednak  musi być ona potwierdzona kodem PIN.

Każdy terminal ma też możliwość drukowania kodów doładowujących telefony komórkowe na kartę. Lista operatorów oraz dostępnych kwot doładowań jest automatycznie aktualizowana, dzięki czemu zawsze można oferować swym klientom wszystkie możliwe doładowania wszystkich sieci telekomunikacyjnych. Zaletą tego rozwiązania, w porównaniu z tradycyjnymi kartami zdrapkami, jest całkowity brak inwestycji środków w doładowania. Najpierw odbywa się sprzedaż, a dopiero później dostawca usługi wystawia fakturę kosztową.

W związku z przystąpieniem do ogólnokrajowego programu "Polska Bezgotówkowa" zapewniamy Państwu całkowiecie bez żadnych opłat:

  • 0zł za dzierżawę terminala płatniczego przez rok

  •  0zł za prowizję od sprzedaży przez rok (do 100 000zł)

  • 0zł za instalację

  •  0zł za szkolenie z obsługi

  • Umowa na czas nieokreślony

  • W promocji możesz otrzymać nawet 3 terminale

Po upływie roku od instalacji będą obowązywały standardowe warunki płatności składające się z dwóch elementów:

- opłata stała: koszt wynajmu urządzenia kwota uzależniona od wybranego modelu: (przewodowy, bezprzewodowy, z zewnętrznym pidpadem, zmożliwością podłączenia do kasy fiskalnej)
- opłata zmienna: prowizja od sprzedaży naliczana procentowo od wartości transakcji elektronicznej, jej wysokość uzależnona od branży

Najważniejsze typy terminali:

123 Terminal jako urządzenie wolnostojące, który pełni też rolę PinPada
123 Terminal płatniczy + PinPad
123 PinPad połączony z kasą fiskalną, która pełni rolę terminala kart płatniczych

Kryteria uczestnictwa w programie "Polska bezgotówkowa"

- Przedsiębiorca nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym).
- Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe – obejmujące mniej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.
- Przedsiębiorca nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).
- Przedsiębiorca może otrzymać do 3 terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.
- Przedsiębiorca zobowiąże się, że nie będzie stosował opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami).
- Przedsiębiorca zobowiąże się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.
- Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.

Chciałbyś zapoznać się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami do akceptacji transakcji kartowych?

Interesują Cię nowoczesne rozwiązania do akceptacji płatności oparte o zasadę własności terminali płatniczych?

Nie wiesz jaki sposób użycia terminali płatniczych byłby optymalny dla Twojej firmy?

Potrzebujesz porady? Masz dodatkowe pytania?

Napisz - kontakt: biuro@hant.pl

Zadzwoń: 61 8118058

 


« Strona główna


P.U.H. HANT
ul. Brzoskwiniowa 30
62-095 Murowana Goślina

tel. 61/811 80 58
61/811 80 59
61/812 29 54
fax. 61/811 80 55
mail:biuro@hant.pl